Menadżer ds. Inwestycji

RUREX SP. Z O.O.O firmie

  • Tyniecka 12
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

RUREX SP. Z O.O.

Tyniecka 12

Wrocław

Dystrybutor nowoczesnych systemów instalacyjnych, sanitarnych i grzewczych.

Miejsce pracy: teren woj. dolnośląskiego i opolskiego

Podstawowe zadania i obowiązki:

  • mobilny charakter pracy,
  • odpowiedzialność za sprzedaż materiałów instalacyjnych,
  • odpowiedzialność za realizowanie indywidualnych planów sprzedaży w regionie,
  • budowanie portfela klientów, bezpośrednia obsługa inwestycyjna, dbanie o relacje biznesowe,
  • przygotowywanie i koordynacja ofert handlowych (analiza zapytań handlowych),
  • monitorowanie złożonych ofert,
  • bieżąca obsługa Klienta oraz dbanie o relacje biznesowe,
  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów,
  • stały monitoring inwestycji branży budowlanej,
  • koordynowanie realizacji zamówień i dostaw,
  • logistyka, koordynowanie dostaw,
  • monitoring bieżących należności,
  • raportowanie zgodnie z wewnętrznymi standardami.

Wymagania:

  • gotowość do pracy z klientami w terenie na rynku inwestycyjnym,
  • wykształcenie techniczne lub wiedza techniczna poparta doświadczeniem zawodowym,
  • kreatywność, samodzielność oraz bardzo dobra organizacja pracy,
  • zaangażowanie, inicjatywa i motywacja do pracy,
  • komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów,
  • umiejętności organizacyjne i logistyczne,
  • nastawienie na sukces i wynik,
  • umiejętność pracy z komputerem i obsługi programów obrotu towarowego;

Mile widziane:

  • doświadczenie na analogicznym stanowisku w branży budowlanej,
  • znajomość produktów i asortymentu materiałów instalacyjnych,
  • doświadczenie w handlu,
  • znajomość programu CDN.

Oferujemy:

  • motywujące warunki wynagrodzenia premiowego z gwarantowaną podstawą;
  • zatrudnienie na umowę o pracę;
  • pracę w dynamicznym zespole;
  • prywatną opiekę medyczną.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy