Oferta pracy

Menadżer ds. jakości

SO EASY SYSTEM sp. z o.o.O firmie

  • Duńska 4
    Czosnów (pow. nowodworski), mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Kierownik

SO EASY SYSTEM sp. z o.o.

Duńska 4

Czosnów (pow. nowodworski)

So Easy System Sp. z o.o. to producent systemów aluminiowych. W naszym działaniu stawiamy na dynamikę, fachową wiedzę, nowoczesne technologie i logistykę. Priorytetem jest dla nas także optymalna współpraca z producentami stolarki aluminiowej. Obecnie do swojego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

Osoba na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Zapewnienie wysokiej jakości materiałów, półproduktów oraz wyrobów gotowych
  • Odpowiedzialność za wszystkie aspekty systemu zarządzania jakością  (implementacja, utrzymanie i rozwój)
  • Współpraca z dostawcami i zapewnienie przestrzegania regulacji i standardów jakościowych –audyty dostawców
  • Udział w projektach w ramach poprawy jakości wytwarzanych produktów, wdrażania nowych produktów, redukcji kosztów, optymalizacji procesów produkcyjnych.
  • Odpowiedzialność za kontakt z dostawcami oraz klientami w kwestiach jakości produktów.
  • odpowiedzialność za zapewnienie jakości produkowanych wyrobów zgodnie z przyjętymi standardami poprzez rozwijanie, wdrażanie i monitorowanie procedur zapewniających założony poziom jakości.
  • Przeprowadzanie cyklicznych audytów wewnętrznych w poszczególnych obszarach produkcyjnych
  • Bezpośrednia współpraca z pracownikami produkcji oraz magazynów w zakresie dotyczącym jakości.
  • Podejmowanie decyzji odnośnie dalszych działań po stwierdzeniu wad.
  • Zgłaszanie reklamacji u dostawców i egzekucja rekompensat finansowych.
  • Współpraca z dyrekcją i kierownictwem firmy przy wdrażaniu systemu zarządzania jakością ISO.

Wymagania:

Osoba ubiegająca się o powyższe stanowisko powinna spełniać następujące warunki:

  • kształcenie wyższe techniczne
  • Min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Doświadczenie w zarządzaniu jakością w firmach produkcyjnych .
  • Wysoki poziom kompetencji przywódczych.
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz rozwiązywania problemów.
  • Umiejętność współpracy między funkcyjnej oraz pracy zespołowej.
  • Bardzo dobra znajomość angielskiego w mowie i piśmie
  • Znajomość metodologii zw. z zarządzaniem jakością

Oferujemy:

  • Stabilną i ciekawą pracę, dającą perspektywy w prężnie działającej firmie
  • Realną możliwość rozwoju zawodowego
  • Pakiet medyczny
  • Ubezpieczenie na życie

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy