Oferta pracy

Menadżer ds. jakości

Pracuj.pl dla Firm

  • Tczew

    Tczew, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Unifikacja systemu jakości i redukcja kosztów zgodnie z procedurami w regionie – Health Beauty Home – WestRock Tczew (Polska), Obersulum, Schönebeck (Niemcy), Peremarton (Węgry).

  • Udzielanie kierownictwu wskazówek i porad dotyczących wszystkich aspektów jakości; szkoleń pracowników podnoszących wiedzę i umiejętności w zakresie podnoszenia jakości.

  • Nadzór nad zmianami w systemie jakości, standardowych procedurach operacyjnych i polityce firmy w celu spełnienia wymagań klientów i stron trzecich.

  • Audyt systemu jakości w celu zapewnienia pełnej zgodności z wytycznymi dotyczącymi najlepszych praktyk klienta i firmy oraz maksymalizacji efektywności produkcji.

  • Dążenie do spójnej wydajności operacyjnej i standardów przy jednoczesnym zapewnieniu standardów zgodności.

  • Nadzorowanie procesu reklamacji klientów.

  • Wsparcie podczas wprowadzania nowych procesów walidacji w celu spełnienia wymagań bezpieczeństwa i klientów.

  • Wsparcie kadry kierowniczej we wprowadzaniu systemów i procedur w celu zwiększenia efektywności i wydajności operacyjnej.

  • Prowadzenie działań doskonalących w celu wspierania jakości.

  • Prowadzenie kluczowych projektów ulepszeń ewoluujących poprzez wymagania klientów.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w wysokiej jakości na poziomie wyższego szczebla lub kierownictwa.

  • Wiedza robocza i audytowa zgodnie z odpowiednimi akredytowanymi standardami.

  • Doświadczenie w środowisku produkcyjnym/produkcyjnym, najlepiej z doświadczeniem w branży spożywczej lub farmaceutycznej oraz znajomością standardów i wytycznych branżowych.

  • Udokumentowane doświadczenie w prowadzeniu zmian i wdrażaniu techniki doskonalenia procesów ciągłego doskonalenia.

  • Umiejętności zarządzania projektami i rozwiązywania problemów, takie jak 6 Sigma lub inny uznany biznes.

  • Stopień uniwersytecki lub równoważny z doświadczenia.

  • Znajomość standardów jakości, takich jak GMP, ISO 22000 food, URC Quality Health Systems, ECMA, BRC, PS9000 będzie silnym atutem.

To oferujemy

  • Umowa o pracę.

  • Atrakcyjny system premiowy.

  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych.

  • Samochód służbowy do użytku prywatnego.

  • Możliwość pracy zdalnej.

  • Szerokie możliwości rozwoju.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • program emerytalny

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji
1

Nasi rekruterzy dokonają selekcji CV

2

Rekruter przeprowadzi z Tobą wstępną rozmowę kwalifikacyjną

3

Po wyrażeniu przez Ciebie zgody przekażemy CV do pracodawcy

4

Pracodawca przeanalizuje i oceni Twoje CV

5

Jeżeli Pracodawca jest na TAK, skontaktuje się z Tobą

Firma Multi Packaging Solutions należy do międzynarodowej grupy WestRock skupiającej ponad 400 różnych fabryk na całym świecie. Multi Packaging Solutions produkuje opakowania dedykowane kosmetykom, napojom alkoholowym, wyrobom tytoniowym, słodyczom, a także branży farmaceutycznej.

Przewiń do profilu firmy