Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Menadżer ds. Klientów Kluczowych

DA VINCI GREEN ENERGY P.S.A.

  • Toruń

    Toruń, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie Klientów biznesowych dla dużych projektów PV

  • prowadzenie projektów PV dla Klientów biznesowych

  • doradztwo w zakresie optymalnych rozwiązań oraz mocy instalacji

  • negocjacje oraz utrzymywanie relacji z Klientami biznesowymi

  • wsparcie dla Klientów w uzyskiwaniu pozwoleń na budowę, warunków przyłączeń itp.

Nasze wymagania

  • minimum 2-letniego doświadczenia w branży OZE lub energetyce - w szczególności w sprzedaży oraz w zarządzaniu i obsłudze dużych projektów fotowoltaicznych

  • ogólnej znajomości procesów budowlanych związanych z dużymi instalacjami PV

  • ogólnej znajomości zasad procedowania pozwoleń, przyłączy oraz innych procesów administracyjnych związanych z dużymi projektami PV

  • znajomości rynku energetycznego oraz występujących taryf dla Klienta biznesowego

  • analitycznego podejścia i biznesowego myślenia

  • doskonałych umiejętności interpersonalnych

  • doświadczenia w kontaktach z Klientami biznesowymi oraz umiejętności ich pozyskiwania

  • doskonałej znajomości technik sprzedaży na rynku B2B

To oferujemy

  • stałą podstawę wynagrodzenia

  • bardzo atrakcyjny system premiowy

  • możliwość budowania doświadczenia w realizacji dużych projektów biznesowych

  • ciekawe, nowatorskie i kreatywne wyzwania w kontaktach z Klientami biznesowymi

  • pracę przy różnorodnych projektach OZE

  • wsparcie doświadczonego zespołu

  • pracę na autorskich narzędziach analitycznych

  • samochód służbowy

  • opiekę medyczną

Odnawialne Źródła Energii to rozwiązanie przyszłości. W dobie szalejących podwyżek cen energii elektrycznej i gazu rozwiązania oparte o własne źródła wytwórcze to najlepsza perspektywa - długofalowa, ekonomiczna i bezpieczna. Da Vinci Green Energy jako część portfela inwestycyjnego funduszu WP2 Investments, razem z grupą spółek z branży OZE tworzy zielony ekosystem, dążący do rozwoju zielonych źródeł energii w Polsce i na świecie.

Dołącz do nas i weź udział w wyzwaniu środowiskowym, zmieniając świat na lepsze!

Przewiń do profilu firmy