Menadżer ds. kluczowych klientów

  • kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 29.07.2019
  • Ważna jeszcze 6 dni (do 28.08.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Grupa BMETERS od wielu lat obecna jest nie tylko na polskim i włoskim rynku, ale także na wielu innych rynkach zagranicznych. Ponad 25 lat wytrwałej pracy nad nowymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi oraz ciągłe doskonalenie procesu produkcyjnego, zostały docenione przez Klientów. Obecnie nasza firma jest jedną z największych międzynarodowych grup o zasięgu globalnym, produkujących urządzenia z zakresu opomiarowania wody i ciepła.

    Aktualnie poszukujemy:
    Menadżer ds. kluczowych klientów – Północna część Polski

    Opis stanowiska: wsparcie firmy w zakresie dystrybucji podzielników ciepła oraz usług rozliczeniowych ciepła u strategicznych klientów, nawiązywanie kontaktów w rynku Spółdzielni Mieszkaniowych, współudział w przygotowywaniu ofert, wsparcie procesu montaży i wymian podzielników ciepła.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe (preferowane techniczne, handlowe),
    • umiejętność pracy w zespole,
    • obowiązkowe doświadczenie w handlu i branży poparte wynikami - min. 3 lata, (mile widziane doświadczenie w sprzedaży podzielników ciepła oraz usług rozliczeniowych)
    • doświadczenie w zakresie instalacji cieplnych w budynkach wielorodzinnych,
    • doświadczenie w zakresie usług rozliczeniowych ciepła w budynkach wielorodzinnych,
    • znajomość procedur przetargów publicznych oraz doświadczenie w analizie specyfikacji, przygotowaniu i składaniu ofert przetargowych,
    • umiejętność nawiązywania i utrzymywania trwałych relacji interpersonalnych,
    • samodzielność, odpowiedzialność i zaangażowanie w realizację celów, dyspozycyjność, aktywność i entuzjazm,
    • bardzo dobra organizacja pracy,
    • kreatywność i inicjatywa w podejmowaniu działań,
    • umiejętność obsługi komputera, MS Office,
    • czynne prawo jazdy kat. B i gotowość do pracy w terenie

    Oferujemy:

    • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
    • szkolenia techniczne, branżowe oraz handlowe,
    • pracę w młodym i aktywnym zespole,
    • atrakcyjne wynagrodzenie,
    • narzędzia do pracy: samochód, komputer, telefon,
    • świadczenia socjalne (prywatna opieka medyczna),
    • współpraca na kontrakcie agencyjnym i swojej działalności gospodarczej jako agent lub umowa o pracę.

    Aplikacje prosimy przesłać na adres:

    BMETERS POLSKA SP. Z O.O.
    UL. GŁÓWNA 60
    51-188 Psary k. Wrocławia

    lub poprzez przycisk APLIKUJ

    Informacja o administratorze i prawach kandydata do pracy

    jako osoby, której dane osobowe są przetwarzane

    w ramach rekrutacji do BMeters Polska sp. z o.o.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do BMETERS Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy ulicy Głównej 60, 51-188 Psary zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że:

    1. Administratorem danych osobowych jest BMeters Polska sp. z o.o. z siedzibą w Psarach (ul. Główna 60, 51-188 Psary), KRS: 0000241766, adres e-mail: [email protected]
    2. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacji.
    3. Dane osobowe kandydata do pracy w zakresie wskazanym w art. 221 Kodeksu pracy i innych przepisach prawa pracy będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego (art. 6 ust. 1 lit. b RODO), natomiast inne dane, w tym dane do kontaktu, na podstawie zgody (art. 6 ust. 1 lit. a RODO).
    4. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są przez okres trwania rekrutacji, chyba że w klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych zamieszczonej w dokumentach aplikacyjnych wyrazi Pani/Pan zgodę na uwzględnienie kandydatury w toku przyszłych rekrutacji.
    5. Dane osobowe podaje Pani/Pan dobrowolnie, jednak ich podanie jest warunkiem niezbędnym do przeprowadzenia procesu rekrutacji.
    6. Kandydat do pracy ma prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz otrzymania ich kopii, a także prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, jak również do przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania przez BMeters Polska sp. z o.o.
    7. Ma Pani/Pan prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie niewymaganych na podstawie przepisów prawa pracy danych w dowolnym momencie. Skorzystanie z       prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
    8. W sprawach związanych z ochroną danych może kontaktować się Pani/Pan z Inspektorem Ochrony Danych BMeters Polska sp. z o.o., adres e-mail: [email protected]
    1. Przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w razie przetwarzania danych osobowych z naruszeniem przepisów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO), Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2018 r. poz. 1000) oraz wszelkich innych regulacji krajowych służących stosowaniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady(UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa).

    1. Informujemy, że Pani/Pana dane osobowe mogą być przetwarzana przez dostawców usługi publikacji ogłoszeń o pracę.
    2. Pani/Pana dana osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowych.
    1. Pani/Pana dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą profilowane.