Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Menadżer ds. kluczowych klientów

"AGROCHEM PUŁAWY" Sp. z o.o. Oddział Człuchów

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • aktywna sprzedaż i realizacja planów sprzedażowych w podległym terenie,

  • realizacja założonych planów sprzedaży i marży,

  • rozwijanie kontaktów z aktualnymi klientami - rolnikami,

  • pozyskiwanie nowych gospodarstw rolnych oraz dystrybutorów,

  • organizacja spotkań, szkoleń, przygotowywanie i prezentowanie ofert handlowych,

  • monitorowanie działań konkurencji,

  • doradztwo agrotechniczne dla rolników.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży w segmencie AGRO,

  • umiejętność sprzedaży, prezentacji i negocjacji,

  • zaangażowanie, kreatywność i dyspozycyjność,

  • prawo jazdy kategorii B.

To oferujemy

  • do wyboru umowa o pracę lub działalność gospodarcza,

  • stabilne warunki zatrudnienia i atrakcyjny pakiet socjalny

  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe

  • bardzo atrakcyjny prowizyjny system premiowy

  • pracę w terenie blisko swojego miejsca zamieszkania,

  • nowoczesne szkolenia wdrożeniowe, produktowe oraz handlowe

  • niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon, laptop, karta paliwowa,

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • program emerytalny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

"AGROCHEM PUŁAWY" Sp. z o.o. to firma handlowa, której właścicielem jest GRUPA AZOTY - jedna z 10 największych firm w Polsce, drugi co do wielkości producent nawozów w Europie. Jesteśmy partnerem w zaopatrzeniu rolnictwa, specjalizujący się w dystrybucji nawozów mineralnych, środków ochrony roślin, kwalifikowanego materiału siewnego oraz prowadzący skup płodów rolnych.

Przewiń do profilu firmy