Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Menadżer ds. Kluczowych Klientów

VADUSÉ DERMATOLOGIE sp. z o.o.O firmie

  • małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Kontrakt B2B
  • Specjalista

Producent wysokiej jakości dermo kosmetyków.

Główne zadania:

  • nawiązywanie kontaktów i budowanie relacji z klientami sieciowymi w branży farmaceutycznej
  • negocjowanie warunków współpracy z kluczowymi klientami
  • realizacja celów sprzedażowych i jakościowych
  • promocja oraz prezentacja oferowanych produktów
  • udział w targach i konferencjach branżowych
  • regularne i terminowe raportowanie
  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • silna orientacja na osiąganie wyników i realizację celu
  • minimum 2 lata doświadczenia w sprzedaży, preferowane doświadczenie we współpracy z sieciami aptek
  • bardzo dobre umiejętności negocjacji i analityczne
  • umiejętności prezentacji
  • nastawienia na jakość i terminowość wykonywanej pracy
  • pracowitość, sumienność, zaangażowanie
  • bardzo dobra znajomość programów MS Office
  • gotowości do częstych wyjazdów służbowych, prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • odpowiedzialne stanowisko pracy, samodzielność w podejmowaniu decyzji
  • pracę w przyjaznej atmosferze
  • atrakcyjny system prowizyjny bez górnej granicy wynagrodzenia
  • umowę B2B
  • narzędzia pracy niezbędne do realizacji przydzielonych zadań oraz wsparcie merytoryczne

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne