Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Menadżer ds. kluczowych klientów

GRODNO S.A.

  • pomorskie

    pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca mobilna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

Jeśli lubisz pracować w terenie. Jesteś nastawiony na działanie i realizowanie zadań.

Znasz rynek elektrotechniczny, energetyczny, oświetleniowy, OZE. Bez problemów nawiązujesz kontakty biznesowe oraz sprawnie prowadzisz spotkania handlowe.

Dołącz do nas i działaj z nami 😊

Będziesz odpowiedzialny za:

- pozyskiwanie nowych kontrahentów

- nawiązywanie i utrzymywanie współpracy ze stałymi klientami

- negocjowanie warunków handlowych

- przygotowanie i monitorowanie ofert sprzedaży

- realizacja zamówień oraz założonych wyników sprzedaży

Nasze wymagania

  • doświadczenie na stanowisku mobilnym

  • doświadczenie w branży elektrycznej

  • dobra organizacja pracy własnej

  • umiejętność prowadzenia spotkań handlowych

  • umiejętność budowania i utrzymania kontaktów biznesowych

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z 32-letnim doświadczeniem

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • dostępność do szerokiego grona dostawców oraz asortymentu z zakresu oświetlenia, elektryki, elektrotechniki, energetyki, zielonej energii

  • wsparcie ze strony doświadczonych pracowników oraz szkolenia i kursy

  • przyjazną atmosferę pracy

  • niezbędne narzędzia do pracy (laptop, telefon, samochód służbowy do użytku prywatnego)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

GRODNO S.A.

Grupa Grodno jest czołowym dystrybutorem artykułów elektrotechnicznych i oświetleniowych działającym na polskim rynku od ponad 31 lat. Aktywnie rozwija segment zielonej energii pod kątem fotowoltaiki, pomp ciepła i stacji ładowania pojazdów elektrycznych. Jest też dostawcą złożonych rozwiązań dla przemysłu. Dysponuje jedną z najbardziej rozbudowanych sieci sprzedaży wśród dystrybutorów materiałów elektrotechnicznych. Składa się na nią 95 punktów handlowych zlokalizowanych na terenie całej Polski. Wszystkie punkty sprzedaży zaopatrywane są przez nowoczesne Centrum Dystrybucji mieszczące się w Małopolu (woj. mazowieckie). Grupa Grodno bardzo mocno rozwija wewnętrzne wspieranie pasji pracowników poprzez różnorodne akcje sportowe o charakterze charytatywnym. Spółka zatrudnia ponad 700 pracowników. Obecnie rośnie najszybciej w historii swojej działalności oraz wśród liderów rynku elektrotechnicznego.

Jeżeli chcesz dołączyć do wyjątkowej grupy osób, która tworzy kierunek rozwoju rynku elektrotechnicznego i kompleksowej obsługi klientów oraz kochasz rozwijać swoje pasje, tak jak my, to Ciebie szukamy.

Przewiń do profilu firmy