Oferta pracy

Menadżer ds. kluczowych klientów (sprzedaż usług HR)

WORKPROFI KKTI POLSKA sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • Wałbrzych, dolnośląskie, Świebodzice

  • Ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • kontrakt B2B
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie i utrzymywanie partnerskich relacji z Klientami w podległym regionie

  • Kształtowanie profesjonalnego wizerunku WorkProfi na lokalnym rynku pracy

  • Kreowanie wraz z Klientami optymalnych rozwiązań w obszarze HR.

  • Sprzedaż rozwiązań z zakresu HR opartych na formule pracy tymczasowej oraz pośrednictwie pracy

Nasze wymagania

  • Orientacja na klienta oraz umiejętność kreowania jego oczekiwań

  • Umiejętność budowania trwałych, partnerskich relacji biznesowych

  • Determinacja w realizacji celów ilościowych i jakościowych

  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne

  • Min. 2 lata doświadczenia w sprzedaży usług HR.

  • Prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • Współpracę z ludźmi z pasją

  • Duży zakres autonomii i realny wpływ na kształtowanie działań firmy na podległym obszarze

  • Niekorporacyjny klimat organizacji ceniącej indywidualny wkład i inicjatywę w działaniu

  • Partnerską atmosferę pracy w zespole

  • Niezbędne narzędzia pracy jak samochód, laptop, telefon

  • Stabilne zatrudnienie, atrakcyjny system prowizyjny

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy