Ta oferta pracy jest nieaktualna od 3 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Menadżer ds. Kluczowych Klientów

ENERGIA POLSKA S. A.
  • warmińsko-mazurskie
  • Kierownik
  • 2016-12-20

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Energia Polska S.A. to dostawca nowoczesnych rozwiązań z zakresu odnawialnych źródeł energii. Dostarczamy naszym klientom systemy i urządzenia z zakresu rozproszonej energetyki (m.in. panele fotowoltaiczne, pompy ciepła), jesteśmy jednym z niekwestionowanych liderów na tym rynku. Inwestujemy w innowacyjne rozwiązania wykorzystania energii, dzięki czemu odnotowujemy ciągły i dynamiczny rozwój grupy.

Nr ref.: MKK/PL/16

Zakres obowiązków:

  • planowanie i realizacja budżetów sprzedażowych w segmencie LED,
  • pracowanie strategii i planów sprzedaży technologii LED oraz nadzór nad ich realizacją,
  • definiowanie i rozwój oferty produktowej, wdrażanie nowych produktów do portfolio firmy,
  • współpraca z klientami biznesowymi (inwestorzy, decydenci), kluczowe negocjacje,
  • specjalistyczne doradztwo techniczne w zakresie doboru rozwiązań technologii LED dla zespołu handlowego oraz klientów,
  • odpowiedzialność za realizację celów biznesowych w segmencie LED,
  • stałe badanie rynku oraz monitoring działań konkurencji.

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe, techniczne (elektryka, elektronika, technologie świetlne itp.),
  • bardzo dobra znajomość rynku oświetlenia LED,
  • wysoka skuteczność sprzedażowa poparta min. 5 letnim doświadczeniami w sprzedaży w branży oświetleniowej,
  • umiejętność strategicznego myślenia i planowania,
  • silna orientacja biznesowa i nastawienie na budowanie relacji z klientami biznesowymi,
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy i samodyscyplina,
  • dobra znajomość Ms Office,
  • znajomość języka angielskiego (min. B2),
  • prawo jazdy kat. B i gotowość do wyjazdów służbowych.

Jako firma oferujemy:

  • pracę w firmie będącej liderem na rynku z branży OZE,
  • partycypacja w kształtowaniu strategii produktu,
  • wynagrodzenie podstawowe dopełnione atrakcyjnym systemem prowizyjnym,
  • stabilne i elastyczne formy zatrudnienia (umowa o pracę/umowa cywilno-prawna),
  • narzędzia pracy niezbędne na stanowisku.

Do udziału w rekrutacji zapraszamy Kandydatów z całej Polski.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku:

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o załączenie w dokumentach aplikacyjnych klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę Energia Polska S.A. moich danych osobowych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z Ustawą z dn. 29 08 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883 z późn. zm.)." Powyższa zgoda dotyczy również załączonych przeze mnie ewentualnych dodatkowych dokumentów (CV, referencje, etc.).

Wyrażenie powyższej zgody jest dobrowolne. Zgoda może być wycofana pisemnie w każdym czasie.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się