Oferta pracy

Menadżer ds. Komunikacji i PR

Klient Pracuj.plO firmie

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Współtworzenie i realizacja strategii komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej,

  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy w mediach,

  • Pełnienie funkcji Rzecznika Prasowego i reprezentowanie Spółki w mediach,

  • Tworzenie komunikatów prasowych i udzielanie odpowiedzi na zapytania dziennikarskie,

  • Koordynacja konferencji prasowych,

  • Planowanie i współorganizacja eventów firmowych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe - mile widziane w obszarze dziennikarstwa, PR lub nauk społecznych,

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Bardzo dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne,

  • Kreatywność i pełne zaangażowanie przy realizacji projektów, otwartość na poszukiwanie nowatorskich rozwiązań komunikacyjnych,

  • Dobra znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego we współpracy z najlepszymi specjalistami,

  • Stabilne zatrudnienie,

  • Możliwość realizacji ciekawych projektów,

  • Odpowiedzialna praca na samodzielnym stanowisku,

  • Pakiet socjalny (dodatkowe świadczenia na Święta Bożego Narodzenia i Wielkanocne, dofinansowanie do karty sportowej oraz medycznej, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego).