Ta oferta pracy jest nieaktualna od 108 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Menadżer ds. Kontroli Jakości

  • Jelenia Góra, dolnośląskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 04.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Meinert Sp. z o.o. spółka córka firmy ARCUS Components GmbH produkuje wysokiej jakości lampki sygnalizacyjne, konfekcjonuje proste lice oraz zespolone wiązki kablowe wysokiej jakości.

    Dla wzmocnienia naszego zespołu w siedzibie firmy w Jeleniej Górze poszukujemy osoby na stanowisko:

    WYMAGANIA:

    • wykształcenie wyższe (preferowany kierunek zarządzanie)
    • kilkuletnie doświadczenie na ww. stanowisku
    • bardzo dobra znajomość języka obcego (niemiecki lub angielski)
    • wiedza i doświadczenie w dziedzinie zarządzania jakością oraz znajomość powszechnie stosowanej normy ISO 9001

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • analiza efektywności i optymalizacja procesów jakościowych
    • przeprowadzanie audytów wewnętrznych oraz nadzór nad audytami zewnętrznymi
    • koordynowanie procesu reklamacji
    • planowanie i nadzór kontroli oraz dopuszczeń nowych produktów i półproduktów
    • współudział przy sporządzaniu i zwalnianiu do produkcji dokumentacji technicznej

    OFERUJEMY:

    • długoterminową współpracę w oparciu o umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • przyjazne otoczenie i pozytywną atmosferę pracy
    • możliwość rozwoju zawodowego
    • prywatną opiekę medyczną
    • atrakcyjny pakiet ubezpieczeń grupowych
    • atrakcyjne wynagrodzenie

    Prosimy o przesyłanie CV w języku polskim oraz angielskim lub niemieckim.

    Adres siedziby:

    MEINERT Sp. z o.o.
    ul. Spółdzielcza 53
    PL-58-500 Jelenia Góra
    www.arcus.world