Ta oferta pracy jest nieaktualna od 33 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Menadżer ds. Licencji – Licensing Manager

  • Wrocław, Szczawno-Zdrój, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-10-05

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    KRUK to zespół z pasją, dlatego szukamy ludzi zaangażowanych, dla których praca to przede wszystkim przyjemność i satysfakcja. Tworzymy przyjazne środowisko pracy, w którym pracownicy mają możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach oraz ambitnych projektach (również międzynarodowych), dzięki czemu Grupa KRUK nieustannie się rozwija.

    W związku z ciągłym rozwojem Grupy Kapitałowej KRUK poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

    OPIS STANOWISKA:

    • Zarządzanie zgodnością licencyjną posiadanych i używanych produktów
    • Zarządzanie rejestrem oraz prowadzenie inwentaryzacji oprogramowania
    • Zarządzanie umowami licencyjnymi dotyczącymi oprogramowania
    • Zarządzanie cyklem życia licencji
    • Zarządzanie strategią dot. umów licencyjnych dla rozproszonej struktury organizacyjnej GK KRUK
    • Negocjacje warunków umów licencyjnych z dostawcami oprogramowania
    • Rekomendacja działań optymalizujących wykorzystanie licencji

    OCZEKUJEMY:

    • Doświadczenia w zarządzaniu licencjami oraz umowami licencyjnymi
    • Doświadczenia i wiedzy z zakresu modeli licencjonowania
    • Umiejętności analitycznych z zakresu zbierania danych i ich późniejszej analizy
    • Znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie co najmniej B1

    MILE WIDZIANE:

    • Wiedza na temat licencjonowania enterprisowych umów firmy Microsoft
    • Znajomości procesów i procedur dotyczących zakupów / finansów
    • Doświadczenie na stanowisku menedżera licencjonowania, stanowisku kierowniczym albo w kierowaniu projektami

    OFERUJEMY:

    • Możliwość zdobycia doświadczenia pracy w środowisku międzynarodowym
    • Pakiet świadczeń socjalnych w tym opieka medyczna
    • Przyjazną atmosferę pracy w kreatywnym i profesjonalnym zespole
    • Stabilne warunki zatrudnienia: umowa o pracę
    • Elastyczne godziny pracy
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    top