Ta oferta pracy jest nieaktualna od 275 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Menadżer ds. Magazynu Centralnego i Logistyki

  • Katowice, śląskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 2018-02-16

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Największy w Polsce importer serów oraz artykułów nabiałowych, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osoby do pracy w siedzibie firmy w Katowicach na stanowisku:
    Menadżera ds. Magazynu Centralnego i Logistyki
    Miejsce pracy: Katowice

    Zakres obowiązków:

    • Nadzór nad poprawnością stanów magazynowych
    • Nadzór nad pracą podległego zespołu
    • Optymalizacja procesów magazynowych
    • Zapewnienie przestrzegania obowiązujących w firmie procedur
    • Nadzór nad wyposażeniem magazynu
    • Przygotowywanie analiz i nowych rozwiązań w oparciu o KPI
    • Nadzór nad obiegiem dokumentacji magazynowej
    • Odpowiedzialność za właściwą poziom realizacje zamówień do klientów
    • Nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP, HACCP
    • Organizowanie/przeprowadzanie inwentaryzacji
    • Zarządzanie transportem własnym i zewnętrznym
    • Nadzór nad wysyłkami towaru i ich strukturą

    Od kandydatów oczekujemy:

    • Wykształcenia wyższego kierunek logistyka
    • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku min. 2 letnie
    • Umiejętności interpersonalnych i organizacyjnych
    • Zaangażowania w realizację zadań w oparciu o KPI
    • Samodzielności i inicjatywy
    • Wysokich umiejętności analitycznych
    • Znajomości obsługi komputera (znajomość systemu CDN XL będzie dodatkowym atutem)
    • Doświadczenia w pracy z systemem WMS
    • Umiejętności współpracy i pracy zespołowej
    • Prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • Wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Pracę w młodym, dynamicznym zespole
    • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Pracę w oparciu o umowę o pracę

    ZGŁOSZENIA (CV ze zdjęciem, list motywacyjny, referencje, zgodę na przetwarzanie danych osobowych) prosimy nadsyłać klikając w przycisk aplikowania.