Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1222 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Menadżer ds. Obsługi Klienta

  • Poznań, wielkopolskie
  • Kierownik
  • 2015-02-09

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Impel Security Sp. z o.o. – lider rynku w branży zapewniania bezpieczeństwa,
    - poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Poznań

    Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie samodzielnie realizowała wyznaczone cele sprzedażowe zgodnie ze strategią firmy.

    Zakres obowiązków obejmował będzie w szczególności:

    • zbudowanie portfela nowych klientów
    • przygotowywanie kalkulacji i ofert handlowych
    • prowadzenie negocjacji
    • stałe monitorowanie rynku
    • pozyskiwanie informacji o potencjalnych klientach i ich potrzebach, a także rozwój oraz utrzymywanie profesjonalnych relacji z klientami firmy

    Oczekiwania wobec kandydatów:

    • min. 3-letnie doświadczenie w prowadzeniu negocjacji handlowych z dużymi klientami
      w obszarze B2B (poparte sukcesami)
    • doświadczenie w sprzedaży usług w branży ochrony, logistycznej, usług telekomunikacyjnych
      lub pracy tymczasowej
    • szeroka znajomość rynku średnich i dużych przedsiębiorstw
    • doskonała znajomość technik i metod sprzedaży
    • wysokie umiejętności prowadzenia negocjacji
    • nastawienie na osiągnięcie określonego celu
    • umiejętność budowania długotrwałych relacji z klientami
    • bardzo dobra umiejętność obsługi komputera
    • prawo jazdy kat. B
    • wykształcenie wyższe

    Oferujemy:

    • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy uzależniony od wyników sprzedaży
    • narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon, komputer)
    • wsparcie produktowe, handlowe, coaching
    • możliwość rozwoju w jednej z największych organizacji biznesowych w Polsce
    • pakiet socjalny (prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport)

    Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji  (listu motywacyjnego i CV) za pomocą przycisku aplikowania.

    bottom