Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Menadżer ds. obsługi sieci handlowych

COMTEL GROUP Spółka z ograniczona odpowiedzialnością sp.k.

  • opolskie

    opolskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Nawiązywanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami sieci handlowych.

  • Negocjowanie warunków współpracy

  • Analiza konkurencji w sektorze drobnego AGD w sieciach handlowych

  • Realizacja i rozwój sprzedaży

  • Raportowanie działań

  • Rozwój marki N'OVEEN

  • Dbanie o dobry wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w handlu min 5 lat w :

  • Sprzedaży do elektro specjalistów oraz sieci hiper i marketów, dyskontów w branży AGD lub Zakupach w sieciach elektro specjalistów oraz sieci hiper i marketów, dyskontów w branży AGD

  • Posiadanie wypracowanych kontaktów handlowych z klientami sieci handlowych

  • Znajomość technik negocjacyjno - sprzedażowych

  • Znajomość branży drobnego AGD

  • Dobra organizacja czasu pracy

To oferujemy

  • pracę na pełen etat lub B2B

  • prowizyjny system wynagrodzeń

  • odpowiedzialną pracę,

  • stabilne, bezpieczne i przyjazne warunki pracy,

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • wsparcie szkoleniowe – produktowe

  • Możliwość pracy w siedzibie firmy w Brzesku lub w dowolnym miejscu PL – home Office

  • Udział w dynamicznym rozwoju nowej marki N’OVEEN w segmencie drobnego AGD

O nas

Comtel Group Sp z o.o. sp.k. właściciel marki N'OVEEN, producent sprzętu RTV i AGD prowadzącym sprzedaż na rynku Europejskim oraz wyłączny dystrybutor na rynek Polski produktów włoskiej marki G3Ferrari, Trevi, Girmi w związku z ciągłym rozwojem zatrudni pracownika na stanowisku: