Logo Pracuj.pl

Menadżer ds. Operacji IT i Cyberbezpieczeństwa

ROHLIG SUUS Logistics S.AO firmie

ROHLIG SUUS Logistics S.A

Równoległa 4A

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Opracowanie strategii obszaru Operacji IT i Cyberbezpieczeństwa
  • Nadzór nad realizacją strategii oraz zarządzanie obszarami IT: infrastruktury, cyberbezpieczeństwa oraz wsparcia biznesu dla Spółki Rohlig Suus Logistics S.A. oraz Spółek zależnych
  • Nadzór nad realizacją inicjatyw technicznych z obszaru IT
  • Wsparcie projektów biznesowych, w tym głównie: proponowanie rozwiązań architektonicznych dot. infrastruktury i cyberbezpieczeństwa, opiniowanie i negocjowanie umów
  • Doskonalenie procesów wewnętrznych celem lepszego doświadczenia klienta wewnętrznego oraz zewnętrznego
  • Zarządzanie relacjami z dostawcami oraz jakością świadczonych usług
  • Planowanie i zarządzanie budżetem obszaru
  • Nadzór nad licencjami oraz środkami trwałymi
  • Projektowanie i wdrażanie usprawnień oraz rekomendowanie rozwiązań zgodnych z najnowszymi trendami i dobrymi praktykami
  • Rozwój kompetencji oraz wiedzy pracowników

Nasze wymagania

  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym w IT, w środowisku biznesowym
  • Szeroka wiedza praktyczna z obszaru infrastruktury i bezpieczeństwa IT
  • Doświadczenie w procesach zarządzania usługami informatycznymi. Certyfikat ITIL mile widziany
  • Orientacja biznesowa, proaktywna postawa
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Wysokie kompetencje komunikacyjne
  • Prawy jazdy kat. B

Mile widziane

  • Doświadczenie we wdrażaniu ISO 27001
  • Doświadczenie w obszarze zarządzania projektami

To oferujemy

  • Koleżeńska, partnerska atmosfera w pracy
  • Umowa o pracę
  • Szeroka baza szkoleń
  • Realne perspektywy awansu np. poprzez udział w rekrutacjach wewnętrznych
  • Możliwość dodatkowego wynagrodzenia w przypadku polecenia do pracy znajomych

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników
  • rozwój

Od 30 lat dostarczamy naszym klientom efektywne rozwiązania w zakresie zarządzania logistyką i globalnymi łańcuchami dostaw.

Zatrudniamy ponad 1700 pracowników w 30 oddziałach w Polsce i Europie. Nasze wartości to innowacyjność, partnerstwo i ciągłe doskonalenie się.

Menadżer ds. Operacji IT i Cyberbezpieczeństwa, Równoległa 4A, Warszawa