Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Menadżer ds. organizacji targów

TARGI KIELCE S.A.

  • Zakładowa 1, Kielce
    Kielce, świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Zakładowa 1

Kielce

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa realizacja projektów targowych – od koncepcji poprzez realizacje wydarzenia i jego rozliczenie

  • Sprzedaż usług B2B, pozyskiwanie klientów, sponsorów

  • Nawiązywanie relacji z instytucjami branżowymi, izbami, organizacjami wspierającymi otoczenie biznesowe

  • Współpraca z działem Marketingu, PR’u, Finansowym, Technicznym

  • Planowanie finansowe i rozliczanie wydarzeń targowych

  • Odpowiedzialność za wynik realizowanych projektów

  • Obserwowanie zmian i trendów panujących na rynku w zakresie realizowanych projektów

  • Gotowość do wyjazdów służbowych, udział w wydarzeniach branżowych w kraju i na świecie.

  • Inicjowanie i wdrażane w życie nowych wydarzeń i eventów

  • Bieżące raportowanie do przełożonych

Nasze wymagania

  • Wyksztalcenie wyższe

  • Doświadczenie w sprzedaży usług B2B potwierdzone wymiernymi sukcesami

  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów zarówno w roli menadżera projektu jak również członka projektu

  • Doświadczenie w zarządzaniu budżetem projektu i jego rozliczaniu

  • Biegła znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikacje pisemną i ustną

  • Zorientowanie na cel i dążenie do jego osiągnięcia

  • Duża kreatywność i samodzielność w realizacji powierzonych zadań

  • Umiejętność pracy w grupie i współpracy z różnymi komórkami organizacyjnymi w firmie

  • Umiejętność pracy w systemach CRM

To oferujemy

  • Zatrudnienie u jednego z liderów branży o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Umowę o pracę na pełny etat

  • Pracę ciekawą i pełną wyzwań

  • Pakiet socjalny

  • Pracowniczy program emerytalny

Targi Kielce S.A. to firma z blisko 30 letnią tradycją, specjalizująca się w kompleksowej organizacji imprez wystawienniczych oraz konferencyjnych o zasięgu krajowym i międzynarodowym.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane ofertą, prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku APLIKUJ.