Menadżer ds. Performance Marketingu i Realizacji Kampanii E-commerce

EDIPRESSE POLSKA S.A.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie i realizacja strategii e-commerce w obszarze analizy i prowadzenia kampanii Klientów (głównie Fashion & Beauty).

  • Budowanie i realizacja strategii e-commerce związanej z pozyskiwaniem ruchu internetowego z powierzchni własnych i zewnętrznych źródeł (Social Media Organic, Facebook Ads, Google Ads, SEO, Afiliacja, Remarketing itp.).

  • Zarządzanie całym portfelem własnych formatów reklamowych e-commerce w celu jak najefektywniejszej ich monetyzacji. Analiza kluczowych wskaźników efektywności i ciągła ich optymalizacja oraz predykcjach w krótkim i długim okresie)

  • Rozbudowa i zarządzanie zewnętrznymi źródłami ruchu internetowego na potrzeby własnych serwisów typu marketplace – Organic Social Media, Paid Social Media, Google Ads, SEO, Afiliacja, retargeting itd.

  • Realizacja, analiza i optymalizacja kampanii Klientów rozliczanych w modelach CPC, CPS i inne na powierzchniach własnych i zewnętrznych (m.in. Google Ads, Facebook Ads).

  • Zarządzanie działem (2 osoby), w tym ocenianie wyników pracy, rozdzielanie obowiązków oraz motywowanie

  • Współpraca z działami SEO, Social Media, Sprzedaży oraz z zewnętrznymi pośrednikami (agencje marketingowe i afiliacyjne, domy mediowe itp.) w celu realizacji i optymalizacji kampanii Klientów.

  • Wsparcie analityczne dla pracowników przy koordynacji kampanii e-commerce oraz analizie danych dla Klientów.

  • Koordynacja projektów dotyczących rozbudowy rozwiązań analityki internetowej oraz rozwiązań BI

  • Formułowanie hipotez i koordynacja przeprowadzanych testów, w celu zdobycia danych i wiedzy pozwalających na optymalizacje prowadzonych działań.

  • Przygotowywanie raportów i analiz dla poszczególnych kampanii oraz dla innych celów biznesowych

  • Konfiguracja narzędzi i rozbudowa raportów służących do stałej kontroli i optymalizacji wszystkich prowadzonych działań. Łączenie danych z narzędzi analityki webowej z innymi źródłami danych

  • Zarządzanie i rozbudowa siatki reklamowej e-commerce na powierzchniach Edipresse.

Nasze wymagania

  • Minimum 3-letnie doświadczenie pracy na podobnym stanowisku menedżerskim

  • Bardzo dobra znajomość zagadnień z obszaru analityki internetowej, e-commerce i Google Analytics

  • Bardzo dobra znajomość zagadnień związanych z reklamą internetową

  • Znajomość zagadnień z obszaru marketingu internetowego: SEM, SEO, Social Media, E-mail Marketing oraz sieci afiliacyjne

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem

  • Podejście do realizacji projektów zgodnego z metodykami Agile

  • Wysoki poziom kompetencji interpersonalnych, dynamika w działaniu, umiejętność priorytetyzowania i wyciągania wniosków na podstawie wielu danych

  • Asertywność i samodzielność w realizacji zadań

To oferujemy

  • Pracę w zgranym zespole, pełnym zaangażowania i czerpiącym satysfakcję ze swojej pracy

  • Miłą atmosferę i otwartą, nowoczesną kulturę pracy

  • Dużą samodzielność działania

  • Rozwój w zakresie prowadzenia projektów

  • Możliwość realizowania własnych pomysłów

  • Pracę w międzynarodowej firmie multimedialnej z silną pozycją rynkową

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

EDIPRESSE POLSKA S.A.

Edipresse Polska to firma mediowa z silną pozycją na rynku wydawniczym oraz w obszarze mediów cyfrowych. Wyróżniamy się znaczącymi i rosnącymi przychodami w obszarze Internetu oraz silnymi brandami zarówno w segmencie magazynów jak i digital.

Intensywnie rozwijamy nasze portfolio serwisów internetowych (m.in. polki.pl, viva.pl, wizaz.pl, party.pl, niania.pl, mamotoja.pl) oraz magazyny. Stale pracujemy nad usprawnieniem naszych portali i wprowadzamy nowe pomysły związane z e-commerce.

Przewiń do profilu firmy

Miejsce pracy: biuro Warszawa-Centrum / obecnie zdalnie.