Oferta pracy

Menadżer ds. procesów produkcyjnych

CLIMBEX S. A.O firmie

  • pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Menedżer

Firma CLIMBEX S.A powstała w 1994 roku. Wchodzi w skład Grupy Impel, a jej przedmiotem działania jest rozwiązywanie problemów technicznych i technologicznych klientów w obszarach Industrial Services. Obecnie do swojego zespołu poszukujemy Menadżera ds. procesów produkcyjnych, którego praca wymagać będzie częstych delegacji.

Numer ref.: Miejsce pracy: cała Polska

Zadania osoby na tym stanowisku:

  • Zarządzanie procesem produkcji w organizacji usługowej,
  • Analizowanie oraz optymalizowanie procesów produkcyjnych,
  • Nadzorowanie procesami produkcyjnymi oraz zarządzanie ich efektywnością; w razie konieczności umiejętność wyodrębnienia elementów procesu oraz wprowadzenie niezbędnych zmian,
  • Implementowanie nowych rozwiązań usprawniających proces produkcji,
  • Dokonywanie oceny uzyskanych wyników procesu,
  • Doradztwo z zakresu technologii biznesu oraz analizy procesowej dla całego obszaru Industrial Services.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego z obszarze technicznym,
  • Minimum 5-letniego doświadczenia w pracy podobnym stanowisku,
  • Doświadczenie w kompleksowym prowadzeniu procesów produkcyjnych (mile widziane, gdy dotyczy różnych branż),
  • Doświadczenie w dokonywaniu zmian procesowych w obszarze produkcji/technologii oraz w optymalizowaniu procesów,
  • Umiejętność współpracy z różnymi podmiotami w organizacji (współpraca w zespole projektowym oraz z kadrą zarządzającą),
  • Otwartość, chęć rozwoju oraz wysoki poziom kompetencji analitycznych,
  • Prawa jazdy kat. B oraz gotowości do podróży służbowych.

Zainteresowanym kandydatom oferujemy:

  • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko,
  • Bezpośrednią współpracę z biznesem,
  • Możliwość dzielenia się własnymi pomysłami, inicjatywami i wdrażanie ich w życie,
  • Możliwość rozwoju zawodowego w dużej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Niezbędne narzędzia pracy.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Grupa Impel to:

  • lider outsourcingu w Polsce
  • spółka wiodąca notowana na GPW
  • prawie 30 lat na rynku
  • 45 tys. pracowników i współpracowników
  • najlepszy zakres usług dla biznesu
  • 16 oddziałów w Polsce

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy