Oferta pracy

Menadżer ds. projektów specjalnych

Doradztwo Mediowe Sp. z o.o.

  • lubelskie

    lubelskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie koncepcji działań marketingowych dla różnych branż i klientów w obrębie serwisów Grupy Radiowej Agory,

  • przygotowywanie ofert szytych na miarę, spełniających oczekiwania klientów, w oparciu o podcasty, artykuły i inne formy reklamy Internetowej,

  • koordynacja projektów internetowych,

  • wsparcie sprzedaży w zakresie obsługi kampanii internetowych, dostarczania wiedzy z zakresu marketingu internetowego

  • współpraca z zespołem sprzedaży i innymi działami niezbędnymi do realizacji projektów.

Nasze wymagania

  • znajomość rynku reklamy internetowej,

  • umiejętność śledzenia najnowszych trendów i rozwiązań,

  • znajomość pojęć i wskaźników internetowych,

  • kreatywność, łatwość w opisywaniu zjawisk, procesów i wydarzeń,

  • otwartość i komunikatywność,

  • biegła znajomość Office'a i jego narzędzi.

  • Mile widziana znajomość Google Analytics, Google Ads, Fb Ads, Google DV360

To oferujemy

  • współpracę w oparciu o umowę cywilnoprawną lub umowę B2B,

  • zdobycie doświadczenia w jednej z największych grup medialnych w Polsce,

  • dostęp do pakietu benefitów (karta Multisport, zniżki do kina i teatru oraz na książki, audiobooki, ebooki, prenumeraty naszych tytułów),

  • pakiet medyczny w Grupie LuxMed w preferencyjnej cenie,

  • możliwość pracy zdalnej,

  • przyjazną przestrzeń biurową do Twojej dyspozycji, przy ul. Czerskiej 8/10 w Warszawie - w budynku znajduje się kawiarnia, stołówka, siłownia, sauna, basen oraz parking dla rowerów.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Marki radiowe Agory to szeroka oferta dla słuchaczy i internautów zainteresowanych najświeższymi informacjami, rozrywką i muzyką. To wszystko zapewniają Radio TOK FM, Radio Złote Przeboje, Radio Pogoda i Rock Radio oraz platforma muzyczna Tuba.FM i portal informacyjny Tokfm.pl. Dzięki nim Grupa Radiowa Agory dociera do wielu różnorodnych grup odbiorców. Dołącz do naszego zespołu sprzedaży i twórz razem z nami najbardziej rozpoznawalne marki w kraju!

Przewiń do profilu firmy

Czekamy na Twoje CV!