Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Menadżer ds. Projektów

Kredyt Inkaso S.A.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie i realizacja projektów zgodnie z harmonogramem i budżetem

  • Koordynowanie przebiegu prac w projekcie, monitorowanie, identyfikowanie ryzyk oraz bieżące rozwiązywanie problemów

  • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji projektowej

  • Zapewnienie efektywnej komunikacji pomiędzy uczestnikami projektu – również w środowisku międzynarodowym

  • Planowanie zasobów, koordynowanie działań w projekcie oraz ustalanie priorytetów

  • Wsparcie analizy wymagań biznesowych projektu

  • Współpraca z zewnętrznymi dostawcami rozwiązań biznesowych

  • Raportowanie przebiegu i wyników projektu

  • Doskonalenie procesów zarządzania projektami

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Minimum roczne doświadczenie w zarządzaniu projektami (warunek konieczny)

  • Praktyczna znajomość nowoczesnych metodologii zarządzania projektami

  • Doświadczenie w pracy na narzędziach do zarządzania projektami będzie dodatkowym atutem

  • Doświadczenie w realizacji projektów IT będzie dodatkowym atutem

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie

  • Dobra organizacja pracy

  • Szczegółowość, odpowiedzialność, terminowość w wykonywaniu powierzonych obowiązków

  • Umiejętności komunikacyjne

  • Zdolności analityczne, organizacyjne oraz umiejętność pracy pod presją czasu

  • Biegła znajomość MS Office

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji i doświadczenia

  • Pełną wyzwań pracę oraz możliwość rozwoju zawodowego

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się spółce giełdowej, należącej do liderów w swojej branży

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Prywatny pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe, kartę MultiSport

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Kredyt Inkaso S.A.

Grupa Kapitałowa Kredyt Inkaso od lat należy do ścisłej czołówki firm zarządzających wierzytelnościami na rynkach finansowych Europy Środkowo-Wschodniej. Tę pozycję wypracowaliśmy i utrzymujemy profesjonalizmem połączonym z fachowym doradztwem. W zakresie swojej działalności współpracujemy z czołowymi bankami, firmami ubezpieczeniowymi oraz podmiotami świadczącymi usługi telekomunikacyjne. Naszym największym kapitałem jest Zespół! Nasi pracownicy, to osoby z różnorodnymi kompetencjami, umiejętnościami i pasjami, to dzięki nim tak dynamicznie się rozwijamy, realizujemy naszą strategię, osiągamy założone cele.

Przewiń do profilu firmy