Oferta pracy

Menadżer ds. projektowania i formatów stacji

LOTOS Paliwa Sp. z o.o.O firmie

  • Gdańsk, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

LOTOS Paliwa Spółka z o .o.  jest jedną ze spółek, należących do Grupy Kapitałowej Grupa LOTOS S.A. Główny zakres działalności spółki to rozwój sieci sprzedaży paliw, poprzez które swoje zakupy realizują klienci indywidualni oraz flotowi. LOTOS Paliwa Sp. z o.o. to lider i dostawca najwyższej jakości produktów, zapewniający swoim klientom profesjonalną obsługę, działający w poczuciu odpowiedzialności za środowisko i gwarantujący pracownikom optymalne warunki do pracy i rozwoju osobistego.

Obecnie LOTOS Paliwa Sp. z o.o. poszukuje kandydatów, w ramach umowy o pracę, na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk
Rodzaj umowy: umowa o pracę
Numer ref.: Numer referencyjny: 15/LP/20

WYMAGANIA

  • wykształcenie wyższe;
  • minimum 2 lata pracy na stanowisku o podobnym profilu;
  • doświadczenie w projektowaniu powierzchni handlowych;
  • biegła znajomość programów AutoCad oraz MS Office (szczególnie Excel);
  • dobra znajomość rynku retail;
  • mile widziane doświadczenie w pracy z analizami danych sprzedażowych;
  • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu;
  • bardzo dobra umiejętność organizacji pracy własnej;
  • samodzielność, odpowiedzialność, sumienność, uczciwość i terminowość;
  • otwartość, komunikatywność;

PODSTAWOWE ZADANIA

  • projektowanie powierzchni handlowych stacji paliw w tym sali sprzedaży, zaplecza stacji, zaplecza restauracji gastronomicznej w uwzględnieniu analiz sprzedażowych danych lokalizacji, zgodnie z prawem budowlanym i warunkami technicznymi jakimi powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie;
  • projektowanie i konsultowanie nowych aranżacji z zespołem Gastronomii w kierunku funkcjonowania strefy gastronomicznej: Cafe Punkt/ Stacja Smaku / Subway/ Restauracja własna;
  • projektowanie i konsultowanie nowych aranżacji z Biurem Operacji w kierunku ułożenia i wyposażania sklepu, wytyczenia ścieżek komunikacji oraz funkcjonowania zakresu konceptów oraz zaplecza i dostaw;
  • projektowanie i konsultowanie nowych aranżacji z Biurem Infrastruktury w kierunku możliwości realizacji założeń z Biurem Operacji i Zespołem Gastronomii;
  • konsultowanie nowych aranżacji z firmą meblarską i firmą oświetleniową, sprawdzanie dokumentacji firm zewnętrznych;
  • sprawdzanie projektów firm zewnętrznych pod względem poprawności zastosowanych rozwiązań oraz zgodności ze standardem;
  • projektowanie wyposażenia meblowego oraz elementów oznakowania stref zakupowych : projektowanie/ prototypowanie/ implementacja do sieci, (znajomość technologii produkcji mebla, sposobów wykończenia materiału, typów ekspozycji);
  • wymiana i uzupełnianie wyposażenia na stacjach istniejących, tj. przygotowywanie dokumentacji technicznej oraz zamówień na potrzeby przebudów stacji/ wymian mebli/ doposażenia;
  • przeprowadzanie analiz sprzedaży danej lokalizacji po kategoriach sklepowych;
  • rozbudowa szablonu projektowego;
  • przygotowywanie wytycznych projektowych dla podmiotów zewnętrznych;
  • przygotowywanie prezentacji

CO SPRAWIA, ŻE WARTO DO NAS DOŁĄCZYĆ:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjny pakiet socjalny m.in. opieka medyczna i dentystyczna, Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych, ubezpieczenie grupowe z funduszem inwestycyjnym opłacanym przez pracodawcę,
  • karta pracownicza LOTOS Biznes,
  • możliwość nabycia i rozwoju umiejętności zawodowych.
Osoby spełniające powyższe oczekiwania i zainteresowane pracą na proponowanym stanowisku prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego do dnia 31.10.2020 roku.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy