Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Menadżer ds. Public Relations i Komunikacji

Aliplast Sp. z o. o.

Wacława Moritza 3

Lublin

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie strategią komunikacji PR.

  • przygotowywanie materiałów prasowych dla mediów

  • tworzenie treści na media społecznościowe

  • zarządzanie publikacjami na stronie internetowej i w mediach społecznościowych

  • zarządzanie relacjami z mediami (działy redakcyjne i reklamowe)

  • tworzenie treści, copywriting

  • koordynowanie pracy z podwykonawcami

  • budowanie i wdrażanie strategii relacji inwestorskich

  • współpraca z agencjami reklamowymi, PR, eventowymi w zakresie planowanych działań

  • realizowanie działań z zakresu komunikacji wewnętrznej

Nasze wymagania

  • minimum 5-letnie doświadczenie w zakresie PR i komunikacji

  • umiejętne wykorzystywanie narzędzi PR i komunikacji z rynkiem

  • wiedza z zakresu marketingu, PR, mediów społecznościowych

  • tworzenie skutecznych przekazów i docieranie z nimi do odbiorców

  • samodzielność, dokładność i odpowiedzialność

  • język angielski na poziomie min. B2/ C1

To oferujemy

  • zatrudnienie w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • stabilne warunki zatrudnienia (zatrudnienie na podstawie umowy o pracę)

  • dużą samodzielność w działaniu

  • kulturę organizacyjną opartą na dzieleniu się wiedzą

  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia nowych doświadczeń

  • możliwość przystąpienia po roku pracy do Pracowniczego Programu Emerytalnego w całości finansowanego przez Pracodawcę

  • wspieranie aktywności pracowniczych (dofinansowanie do kart MultiSport, Aliplast Runner Team, Aliplast Fishing Team).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

Spółka Alipast, polska część światowej grupy koncernu Corialis, to prężnie rozwijający się na polskim rynku producent profili aluminiowych. Firma Aliplast powstała w 2002 roku, od pierwszych lat działalności Spółka Aliplast skupiła się na inwestycjach i rozwoju, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższej jakości oferowanego produktu oraz wdrażaniu nowych innowacyjnych rozwiązań w systemach profili aluminiowych. Na początku swej działalności Aliplast zatrudniał 15 osób, obecnie w firmie pracuje 830 pracowników i na tym nie zaprzestaje. Dynamika sprzedaży, zwiększająca się wciąż lista odbiorców z Polski i Europy została zauważona na rynku.

Przewiń do profilu firmy