Menadżer ds. realizacji inwestycji

AxPro Carpets Sp. z o.o.O firmie

  • małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Menedżer

AxPro Concept Sp. z o.o.
Firma Kowary AxPro Concept Sp. z o.o. - producent i dostawca pokryć podłogowych.

Lider rynku w dostarczaniu do inwestycji, budowy, modernizacji hoteli, biur i statków pasażerskich, poszukuje kandydata na stanowisko:

Opis stanowiska:

Bezpośrednie kontakty z inwestorami, generalnymi wykonawcami i innymi decydentami uczestniczącymi w procesie inwestycyjnym w obiektach użyteczności publicznej (hotele, biurowce, sale widowiskowe).

Wymagania:

  • Doświadczenie na samodzielnych stanowiskach w zakresie nadzoru nad realizacją prac dotyczących instalacji pokryć podłogowych w inwestycjach budowlanych
  • Wykonywanie czynności inspekcyjno-kontrolnych na obiektach w zakresie przebiegu procesu instalacji pokryć podłogowych i pozostałych czynności około instalacyjnych, objętych umową z kupującym, uczestnictwo w naradach budowlanych
  • Zlecanie i nadzorowanie pomiarów obiektów i analiza pomiarów w programie CAD
  • Analiza umów z kupującym (inwestorem, generalnym wykonawcą) w zakresie warunków instalacji pokryć podłogowych
  • Prowadzenie pełnej dokumentacji danej inwestycji oraz dokumentacji powykonawczej
  • Przygotowanie wycen i kalkulacji ofertowych
  • Mile widziane znajomość produktów i technologii instalacji pokryć podłogowych
  • Mile widziana dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • Przedsiębiorczość, pracowitość, samodyscyplina, dobra organizacja pracy i konsekwencja w działaniu
  • Dyspozycyjność, predyspozycje do odbywania podróży służbowych
  • (prawo jazdy kat. B)

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznej firmie o międzynarodowym zasięgu działania
  • Rozwój osobisty i zawodowy w ramach wyposażania najbardziej prestiżowych inwestycji
  • Wdrożenie branżowe i stałe szkolenie zawodowe
  • Stałe wynagrodzenie z atrakcyjnym systemem premiowania uzależnionym od osiąganych wyników
  • Stabilne, długoletnie zatrudnienie
  • Niezbędny pakiet narzędzi
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy