Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Menadżer ds. realizacji inwestycji

AxPro Concept Sp.z o.o.O firmie

  • śląskie

    śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

Nadzór nad realizacją projektów w zakresie montażu materiałów oferowanych przez AxPro Concept.

W szczególności samodzielna koordynacja i nadzór nad realizacją umów w zakresie prac budowlano- montażowych, wykonywanie czynności inspekcyjno-kontrolnych, udział w naradach budowlanych, prowadzenie dokumentacji związanej z projektem (uzgodnienia, protokoły, plany, itp.)

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na samodzielnych stanowiskach w zakresie nadzoru nad realizacją inwestycji i projektów.

  • Ogólna wiedza na temat materiałów budowlanych i zasad funkcjonowania placu budowy w zakresie organizacji i BHP.

  • Mile widziana znajomość zasad kosztorysowania i podstaw programów NORMA, Auto CAD.

  • Mile widziane znajomość produktów i technologii instalacji pokryć podłogowych.

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.

  • Przedsiębiorczość, pracowitość, samodyscyplina, dobra organizacja pracy i konsekwencja w działaniu.

  • Dyspozycyjność, predyspozycje do odbywania podróży służbowych (prawo jazdy kat. B)

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznej firmie o międzynarodowym zasięgu działania.

  • Rozwój zawodowy w ramach realizacji najbardziej prestiżowych inwestycji i formule „Design&Build”.

  • Wdrożenie branżowe i systematyczne szkolenie.

  • Stałe wynagrodzenie z atrakcyjnym systemem premiowania uzależnionym od posiadanych kwalifikacji i osiąganych wyników.

  • Stabilne zatrudnienie.

  • Niezbędny pakiet narzędzi

AxPro Concept Sp.z o.o.

Firma AxPro Concept Sp. z o.o. – dostawca materiałów wyposażenia wnętrz i usług montażowych do hoteli, biur, statków pasażerskich, poszukuje kandydata na stanowisko: Menadżer ds. realizacji inwestycji.

Przewiń do profilu firmy