Oferta pracy

MRB/BFF/03.2021
Prosimy o umieszczenie klauzuli: « Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez BFF Polska S.A. z siedzibą w Łodzi dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
BFF Polska S.A.

Menadżer ds. Relacji Biznesowych

BFF Polska S.A.O firmie

Jana Kilińskiego 66

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż oraz praca nad rozwojem oferty produktowej Spółki,

  • budowanie długotrwałych relacji z Klientami,

  • budowa portfela Klientów, utrzymywanie relacji handlowych z Klientami Spółki,

  • realizacja procesu negocjacji parametrów transakcji i warunków zawieranych umów,

  • rekomendowanie Komitetowi Kredytowemu realizacji prowadzonych projektów,

  • współpraca z innymi komórkami w zakresie obsługi dokumentacyjnej zawieranych transakcji oraz rozwiązywania sytuacji kryzysowych w kontaktach z Klientami Spółki.

Nasze wymagania

  • 3-5 lat doświadczenia w sprzedaży produktów finansowych,

  • umiejętności dokonywania oceny finansowej na podstawie sprawozdań finansowych,

  • bardzo dobrych umiejętności interpersonalnych i komunikacji oraz umiejętności negocjacji,

  • aktywności i samodzielności w pozyskiwaniu Klientów,

  • nastawienia na osiąganie celów biznesowych i kreowanie rozwiązań,

  • umiejętności pracy zespołowej oraz pracy pod presją czasu,

  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego,

  • wysokiej kultury osobistej.

To oferujemy

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia (m.in. pakiet socjalny, na który składa się bezpłatna opieka medyczna i dofinansowanie zajęć rekreacyjno-sportowych oraz kulturalno-oświatowych, kartę OK System oraz niezbędne narzędzie do wykonywania pracy: samochód służbowy, laptop, telefon),

  • interesującą, pełną wyzwań pracę z perspektywami rozwoju,

  • umowę o pracę,

  • wymianę doświadczeń w międzynarodowym środowisku,

  • wsparcie członków zespołu oraz dobrą atmosferę pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dodatkowe świadczenia socjalne

BFF Banking Group jest największym niezależnym specjalistycznym podmiotem finansowym we Włoszech i wiodącym graczem w Europie, specjalizującym się w zarządzaniu i faktoringu bez regresu należności handlowych administracji publicznej, usługach związanych z papierami wartościowymi, płatnościach bankowych i korporacyjnych.

Przewiń do profilu firmy