Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Menadżer ds. Rozwoju Inwestycji

KOSTA SP Z O.O.

  • Opole

    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż materiałów wykończeniowych oraz budowlanych na terenie woj. opolskiego

  • realizacja planów sprzedaży i marż na powierzonym terenie

  • budowanie relacji z klientami profesjonalnymi na rynku inwestycji: firmy wykonawcze, deweloperzy, architekci, itp.

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów

  • zapewnianie klientom wsparcia w zakresie doradztwa produktowego

Nasze wymagania

  • otwartość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów

  • optymizm i pozytywne nastawienie do nowych wyzwań

  • samodyscyplina i dobra organizacja pracy

  • umiejętność pracy w zespole

  • skuteczność i konsekwencja w działaniu

  • min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży remontowo-budowlanej

  • znajomość rynku inwestycji na terenie woj. opolskiego

  • wiedza na temat materiałów budowlanych oraz wykończeniowych

  • umiejętność prowadzenia rozmów i negocjacji handlowych

  • wykształcenie min. średnie

  • prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu samochodu

To oferujemy

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia w firmie KOSTA

  • umowę o pracę oraz niezbędne narzędzia pracy: samochód, telefon komórkowy

  • udział w szkoleniach, dostęp do platformy e-learningowej

  • możliwość rozwoju i stałego podnoszenia kwalifikacji

Firma KOSTA istnieje od 1990 roku. Zajmujemy się rozwojem sieci sprzedaży w branży wykończenie wnętrz i budowlanka. Posiadamy 10 placówek handlowych na terenie województwa opolskiego, śląskiego, dolnośląskiego. Ponad dwudziestopięcioletni okres działalności pozwolił nam zdobyć wiedzę i doświadczenie, które przekładamy na praktyczne działania dla zapewnienia naszym klientom najlepszej obsługi.

Przewiń do profilu firmy