Oferta pracy

Menadżer ds. rozwoju rynku / Business Development Manager

Relpol S.A.O firmie

Relpol S.A.

Browarna 11

Zielona Góra

Relpol S.A. to znany europejski producent, działający w branży elektrotechnicznej od 1958 roku.

Produkty Relpol S.A. stosowane są w obszarach: automatyki przemysłowej i energetycznej, energoelektroniki, elektroniki przemysłowej i użytkowej, telekomunikacji, AGD i innych.

Nasze mocne strony to doświadczenie, jakość, stali i zadowoleni klienci na całym świecie.

Do swojego zakładu zlokalizowanego w Żarach w woj. lubuskim poszukujemy aktualnie kandydatów na stanowisko
Menadżer ds. rozwoju rynku / Business Development Manager
Obszar działania : Zachodnie rynki eksportowe Relpol

Zadania:

  • Odpowiedzialność za budżet sprzedaży do aktualnych i nowo pozyskanych klientów
  • Pozyskiwanie i budowanie trwałych relacji biznesowych z Klientami
  • Poszukiwanie kierunków rozwoju i sprzedaży naszych produktów
  • Opracowanie i składanie ofert handlowych
  • Współpraca z innymi działami firmy w zakresie dostosowania oferty produktowej do oczekiwań klientów
  • Uczestnictwo w realizacji wdrożeń nowych produktów w zakresie analiz rynkowych
  • Bieżące analizowanie sytuacji rynkowej
  • Prowadzenie szkoleń produktowych dla  Klienta
  • Odpowiedzialność za realizację celów sprzedażowych i finansowych
  • Udział w targach branżowych
  • Raportowanie wyników, analiza skuteczności i efektywności działań

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość branży elektrotechnicznej, elektromechanicznej i automatyki przemysłowej
  • Ukierunkowanie na realizację zadań i osiąganie celów sprzedaży
  • Gotowość do podróży służbowych
  • Bardzo dobre zdolności negocjacyjne, komunikacyjne
  • Umiejętność podejmowania decyzji
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, mile widziana znajomość dodatkowego języka np. niemieckiego
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie o wysokich standardach pracy
  • Stanowisko o dużym zakresie samodzielności
  • Przyjazną atmosferę w pracy
  • Niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy
  • Wynagrodzenie składające się z podstawy i premii, adekwatne do zaangażowania
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobywania nowych umiejętności
  • Profesjonalne szkolenia
  • Interesującą i rozwojową pracę,
  • Ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach
  • Program poleceń pracowniczych
  • Pakiet socjalny

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie dokumentów
aplikacyjnych za pomocą przycisku aplikowania,

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Relpol S.A z siedzibą w Żarach (68-200), przy ul. 11 Listopada 37, moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji w celu realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dn. 27 kwietnia 2016 r.”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy