Ta oferta pracy jest nieaktualna od 22 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Menadżer ds. Rozwoju Rynku

  • Toruń, Bydgoszcz, Włocławek, kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 25.09.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Biurkom – Flampol właściciel marki ,,Oryginalnysok’’ poszukuje osób do dystrybucji 100% soków NFC na stanowisko:

    Miejsce pracy: Bydgoszcz, Toruń, Włocławek

    Opis stanowiska:

    • aktywna sprzedaż oferowanych przez firmę produktów (vanselling)
    • pozyskiwanie nowych klientów
    • doradztwo biznesowe i obsługa klientów HoReCa
    • doradztwo biznesowe i obsługa klientów B2B
    • dbanie o relacje oraz utrzymywanie współpracy z klientami
    • raportowanie efektów swojej pracy

    Wymagania:

    • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    • zdolności negocjacyjne, bardzo dobra organizacja pracy
    • umiejętności nawiązywania kontaktów, dyspozycyjność
    • prawo jazdy kat. B
    • umiejętność obsługi komputera - pakiet Microsoft Office (Word, Excel, Outlook)
    • preferowana własna działalność gospodarcza
    • książeczka zdrowia (sanitarno-epidemiologiczna)

    Oferujemy:

    • atrakcyjne wynagrodzenie, podstawa + prowizja + premia
    • praca w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • nowe auto dostawcze
    • stałą pracę
    • pracę w polskiej firmie
    • możliwość podwyższania kwalifikacji
    • możliwość awansu

    Wszystkie osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie aplikacji za pomocą przycisku Aplikuj teraz,
    w temacie wiadomości wpisując: HANDLOWIEC.MIASTO

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Biurkom-Flampol Sp. z o.o.moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Biurkom-Flampol Sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.