Oferta pracy

Menadżer ds. Rozwoju Rynku

Grupa ProgresO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Gdynia, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Menedżer

Firma należąca do wiodących na świecie producentów elementów z tworzyw sztucznych, poszukuje osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

Rozwój rynku poprzez:

  • pozyskiwanie nowych Klientów (znajomość rynku pomorskiego lub/i łódzkiego/ śląskiego)
  • wsparcie przy realizacji kluczowych projektów w regionie
  • poszukiwanie nowych ścieżek dotarcia do kandydatów z Polski oraz z zagranicy
  • wsparcie sprzedażowe i operacyjne przy tworzeniu nowej usługi HR
  • uczestniczenie w spotkaniach negocjacyjnych ze strategicznymi Klientami

Wymagania:

  • min.2 letnie doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą oraz realizacją usług - preferowana branża HR
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem lub projektem min. 2 lata
  • wykształcenie wyższe
  • znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego na poz.min.B2, preferowana C1
  • wysokie umiejętności negocjacyjne
  • bardzo wysokie umiejętności sprzedażowe
  • nastawienie na realizację celu
  • umiejętność pracy w strukturze rozproszonej
  • czynne prawo jazdy i gotowość do częstych podróży służbowych

Oferujemy:

  • wdrożenie do wykonywania powierzonych zadań
  • partnerską współpracę nastawioną na wspólny rozwój
  • możliwość rozwoju poprzez awanse oraz szkolenia
  • kafeteryjny system benefitów pracowniczych (w tym Mutlisport, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe)
  • pracę pełną wyzwań w firmie, która działa na rynku HR już 18 lat
  • niekorporacyjną kulturę pracy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Administratorem danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych jest Grupa Progres Sp. z o.o z siedzibą przy al. Grunwaldzkiej 411, 80-309 Gdańsk, e-mail:kontakt(małpa)grupaprogres.pl (zwana dalej Spółką). Spółka powołała Inspektora Ochrony Danych – dane kontaktowe: adres korespondencyjny: al. Grunwaldzka 411, 80 – 309 Gdańsk, e-mail: iod(malpka)grupaprogres.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w związku z prowadzeniem bieżącej, a po wyrażeniu zgody przyszłych rekrutacji na podstawie art.6 ust 1 pkt a, a w zakresie wizerunku – art. 9 ust. 1 pkt. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody kandydata na przetwarzanie jego danych w tych celach, ale w przypadku rekrutacji nie dłużej niż 2 lata. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia oraz podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych w zakresie wskazanym w dokumentach aplikacyjnych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w procesach rekrutacyjnych.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy