Oferta pracy

Menadżer ds. Rozwoju Sieci Dystrybucji i Chemii Budowlanej

CEMEX Polska Sp. z o.o.

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój kanałów promocji i dystrybucji produktów oferowanych w obsługiwanym segmencie Dystrybucji i zarządzanie operacyjne jedną ze Spółek Dystrybucyjnych grupy CEMEX,

  • Odpowiedzialność za sprzedaż i rozwój sprzedaży chemii budowlanej CEMEX Polska, w tym: udział w tworzeniu systemu kształtowania cen, nadzorowanie procesów operacyjnych, udział w spotkaniach z dostawcami i negocjacjach warunków współpracy,

  • Prowadzenie analiz popytu oraz preferencji klientów w różnych kanałach sprzedaży również w kanale nowoczesnym DIY,

  • Udział w projektach rozwojowych firmy w obszarze linii produktowej cementu i chemii budowlanej w środowisku międzynarodowym,

  • Aktywne podejmowanie działań mających na celu rozwoju sprzedaży produktów oferowanych w Tradingu,

  • Wypracowanie i utrzymanie odpowiednich standardów współpracy i zarządzanie relacjami zewnętrznymi i wewnętrznymi w podległych obszarach.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy związanej ze sprzedażą chemii budowlanej lub pokrewnej działalności,

  • Doświadczenie w prowadzeniu negocjacji B2B,

  • Wykształcenie wyższe (wykształcenie techniczne lub budowlane będzie dodatkowym atutem),

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem (min. rok),

  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze i sprzedaży do sieci nowoczesnej,

  • Znajomość branży i rynku materiałów budowlanych,

  • Dobra znajomość obsługi programów pakietu MS Office,

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

  • Mobilność i dyspozycyjność,

  • Nastawienie na realizację zadań i osiąganie wyznaczonych celów,

  • Orientacja na klienta zewnętrznego i wewnętrznego i umiejętności budowania długofalowych relacji,

  • Samodzielność, inicjatywa i proaktywność w działaniu,

  • Otwartość na zmiany i gotowość do podejmowania nowych wyzwań,

  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i komunikacyjne,

  • Umiejętność pracy pod presją czasu,

  • Umiejętność zarządzania zespołem w strukturze rozproszonej.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o globalnym zasięgu- forma współpracy umowa o pracę,

  • Atrakcyjny pakiet wynagrodzeń i system premiowy,

  • Szeroki pakiet świadczeń dodatkowych oraz benefitów (m. in. pakiet medyczny dla Ciebie i Twojej Rodziny, karta rekreacyjno-sportowa, nagrody za osiągnięcia, dostęp do platformy benefitowej oraz szkoleniowej i wiele innych),

  • Samochód służbowy z możliwością wykorzystywania do celów prywatnych,

  • Dostęp do najnowszych rozwiązań biznesowych,

  • Szansę rozwoju kariery w strukturach CEMEX.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie usług turystycznych

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • wyprawka dla dziecka

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

  • dodatkowy urlop

  • działania wspierające różnorodność w firmie

  • system kafeteryjny benefitów

  • pracownicze kluby sportowe

Jeśli jesteś zainteresowana/zainteresowany szczegółami- prześlij swoje CV, chętnie opowiemy więcej na temat projektów