Oferta pracy

Menadżer ds. Rynku Kamieniarskiego

Ceramika Paradyż Sp. z o.o.

  • opolskie

    opolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Nawiązywanie i utrzymywanie stałych kontaktów z klientami, w tym z zakładami kamieniarskimi, studiami kuchennymi, biurami projektowymi, inwestorami, wykonawcami działającymi w danym obszarze.

  • Realizowanie założonych planów sprzedaży.

  • Aktywna praca z klientem w terenie.

  • Monitorowanie rynku w zakresie tzw. „spieków” (gresu wielkoformatowego) oraz nowych trendów wzorniczych.

  • Współpraca z architektami w zakresie projektów pomieszczeń z wykorzystaniem wyrobów firmy.

  • Identyfikowanie potrzeb odbiorców i przygotowywanie ofert handlowych.

  • Analiza działań konkurencji.

  • Prowadzenie prezentacji i szkoleń produktowych.

  • Udział w targach branżowych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie - preferowany profil: ekonomia, zarządzanie, marketing, budownictwo.

  • Doświadczenie w obsłudze klienta.

  • Umiejętność obsługi pakietu Ms Office na poziomie średniozaawansowanym.

  • Komunikatywność i innowacyjność.

  • Umiejętność negocjacji.

  • Samodzielność.

  • Dokładność.

To oferujemy

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznym zespole.

  • Wsparcie w procesie adaptacji zawodowej poprzez program „Dobry Start”.

  • Stabilną pracę w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego.

  • Atrakcyjny pakiet socjalny, w tym: multipakiety sportowe Medicover Sport, karta przedpłacona nawet do 550 zł netto kwartalnie, refundacje kosztów kształcenia

  • Niezbędne narzędzia pracy : samochód służbowy - również do użytku prywatnego, laptop, telefon.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

Region działania

Polska Południowa (województwa: dolnośląskie, łódzkie, opolskie, śląskie, świętokrzyskie, lubelskie, podkarpackie, małopolskie)

Polska Północna (województwa: zachodnio-pomorskie, pomorskie, lubuskie, wielkopolskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie, podlaskie, mazowieckie)

Szukamy osoby, która będzie realizować plany sprzedażowe na podległym regionie rynku kamieniarskiego i meblowego.

Jeśli lubisz nowe wyzwania, pracę w kreatywnym zespole a Odwaga, Szacunek, Otwartość i Troska są dla Ciebie tak samo ważne jak dla nas:

Dołącz do nas!