Logo Pracuj.pl

Menadżer ds. skarbca i metali szlachetnych

IDEALBOX sp. z o.o.O firmie

umowa o pracę, umowa zlecenie
5 000–15 000
brutto / mies.
kontrakt B2B
4 000–12 000
netto (+ VAT) / mies.
  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

IDEALBOX sp. z o.o.

Piotrkowska 301b

Górna

Łódź

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Dbanie o bezpieczeństwo, najwyższą jakość obsługi oraz wizerunek biura i obiektu skarbcowo-depozytowego Safebox24
  • Organizację pracy biura i obiektu skarbcowo-depozytowego Safebox24
  • Marketing i pozyskiwanie klientów do skarbca Safebox24
  • Obsługa klientów skarbca Safebox24
  • Organizacja pracy biura i skarbca Safebox24
  • Dbanie o najwyższą jakość obsługi oraz wizerunek biura i skarbca Safebox24
  • Współpraca z zespołem w Warszawie w zakresie sprzedaży metali szlachetnych prowadzonej przez Mennica.Online
  • Wsparcie działań marketingowych Safebox24.pl oraz Mennica.Online

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, mile widziane kursy i szkolenia z zakresu sprzedaży i obsługi klienta
  • Udokumentowane doświadczenie w sprzedaży wymagającej dbałości o najwyższą jakość obsługi klienta
  • Uczciwość, rzetelność, sumienność i punktualność
  • Samodzielność, doskonała organizacja pracy i zaangażowanie
  • Umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów z ludźmi i pozytywne nastawienie
  • Mile widziana znajomość rynku metali szlachetnych i/lub diamentów
  • Mile widziała znajomość podstawowych zasad bezpieczeństwa fizycznego
  • Mile widziana znajomość procedur AML, KYC i działalności kantorowej
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Wysoka kultura osobista i nienaganna aparycja
  • Ambicja i chęć ciągłego doskonalenia
  • Referencje od poprzednich pracodawców

To oferujemy

  • Stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę, umowę zlecenie lub kontrakt B2B
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (5-15 tys. zł brutto), adekwatne do zakresu obowiązków i realizowanych wyników
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie realizującej szereg projektów inwestycyjnych oraz w zakresie e-commerce
  • Pracę w kreatywnym, multidyscyplinarnym zespole, w kulturze charakteryzującej się małym stopniem formalizacji i hierarchiczności
  • Możliwość szkoleń związanych z działalnością spółki oraz z zakresem wypełnianych obowiązków
  • Pracę od poniedziałku do piątku w stałych godzinach
  • Pracę w nowoczesnym, kameralnym biurze w centrum miasta

O nas

Safebox24 to największy, niezależny operator skarbcowo-depozytowy w Polsce, oferujący skrytki depozytowe w nowoczesnych, certyfikowanych skarbcach, wraz z indywidualnym ubezpieczeniem Lloyd’s Insurance S.A.. Obecnie Safebox24 oferuje usługi w skarbcach w Warszawie, Krakowie, Lublinie, Szczecinie i Wrocławiu, a już wkrótce w Łodzi i Trójmieście. Nasze usługi skarbcowo-depozytowe są dodatkowo uzupełnione o ofertę Mennica.Online, nowoczesnego dealera złota i innych metali szlachetnych w postaci sztabek oraz monet inwestycyjnych. Oferujemy sprzedaż i dostawę metali szlachetnych na terenie całej Polski. Więcej informacji o nas i oferowanych usługach znajdą Państwo na stronach www.safebox24.pl oraz www.mennica.online.

Menadżer ds. skarbca i metali szlachetnych, Piotrkowska 301b, Górna, Łódź