Oferta pracy

Menadżer ds. Sprzedaży E-commerce

SKLEPY KOMFORT S.A.O firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie zmianami ukierunkowanymi na podwyższanie konwersji na stronie www

  • Odpowiedzialność za bieżącą obsługę systemu ecommerce w zakresie realizacji akcji handlowych

  • Wdrażanie mechanizmów promocyjnych w systemie ecommerce

  • Zarządzanie działaniami typu performance marketing we współpracy z zewnętrzną agencją

  • Wdrażanie feedów produktowych

  • Konfigurowanie Google Tag Manager

  • Zarządzanie obecnością w kanałach typu lead generation

  • Zarządzanie wdrożeniami mechanizmów zbierania opinii o produktach oraz sklepie na platformach zewnętrznych

  • Prowadzenie analiz na bazie danych z Google Analytics oraz innych narzędzi typu web analytics

Nasze wymagania

  • Minimum 5-letnie doświadczenie w zakresie realizacji podobnych zadań

  • Doskonała znajomość Google Anatyics

  • Znajomość performance marketingu

  • Doświadczenie w zakresie prowadzenia testów A/B

  • Doświadczenie w zakresie konfigurowania Google Tag Manager

  • Kompetencje w zakresie wdrażania feedów produktowych

  • Znajomość Magento, SAP, Salesforce raz narzędzi typu web analytics (mile widziane)

  • Wysoki poziom kompetencji analitycznych

  • Komunikatywność zarządcza

  • Klientocentryczna postawa

To oferujemy

  • e-booki, audiobooki

  • miejsce parkingowe

  • krótsze piątki

  • ok system

  • opiekę medyczną

  • rozwój zawodowy

  • programy szkoleniowe

  • rabat pracowniczy

  • udział w eventach

  • aktywności dla dzieci

  • bony świąteczne

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • jeden krótszy dzień pracy

  • darmowy dostęp do wypożyczalni ebooków i audiobooków

SKLEPY KOMFORT S.A.

KOMFORT to miejsce, gdzie od ponad ćwierć wieku kreujemy świat wnętrzarski zgodnie z najnowszymi trendami. Naszą dumą jest obecność blisko ludzi za pomocą budowanej od podstaw sieci 160 sklepów w całej Polsce, a także rozwijanie najnowocześniejszego sklepu internetowego w branży, będącego zarówno niezależną platformą sprzedażową, jak i miejscem wspomagającym sprzedaż w kanałach sklepowym i Contact Center. Czerpiemy z najnowszych wzorców omnichannel i rozwijamy innowacje oparte o najnowocześniejsze technologie i systemy. Pracujemy między innymi z systemami SAP, Salesforce, Magento, Insider. Jesteśmy u progu dużych zmian, które przeniosą naszą firmę na kolejny poziom. Zapraszamy abyś był ich częścią!

Przewiń do profilu firmy