Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Menadżer ds. sprzedaży golarek marki Kodak w sieciach handlowych

F.H.U. Leszczyński Krzysztof Leszczyński

  • podlaskie

    podlaskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • poszukiwanie kontrahentów

  • nadzorowanie realizacji kontraktów

Nasze wymagania

  • doświadczenie w kontaktach z sieciami handlowymi

  • własny samochód

  • urządzenie mobilne

To oferujemy

  • przejrzysty system wynagrodzenia (stała miesięczna podstawa + atrakcyjny system motywacyjny),

  • stabilne zatrudnienie w wiodącej n rynku firmie,

  • prywatna opieka medyczna,

  • coroczne świadczenia świąteczne,

  • zgrany zespół i koleżeńskie relacje,

  • parking dla pracowników

F.H.U. Leszczyński autoryzowany importer baterii, latarek, żarówek LED, golarek, nośników optycznych CD i DVD, słuchawek oraz papieru inkjet KODAK na rynek polski, w związku z rozwojem procesu sprzedaży, proponuje nowe rozwiązania biznesowe

Przewiń do profilu firmy

Rodzaj pracy

  • koszty używania samochodu na podstawie kilometrówki