Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Menadżer ds. sprzedaży

ENETECS sp. z o.o.

Puszkarska 7K

Podgórze Duchackie

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Analizy rynkowe i branżowe dla istniejących usług Spółki

  • Udział przy definiowaniu nowych produktów lub usług Spółki

  • Generowanie zapytań ofertowych i szans sprzedażowych

  • Zarządzanie szansami sprzedażowymi, proces negocjacji i zamykania sprzedaży

  • Przygotowywanie planów marketingowych i promocyjnych oraz koordynacja ich realizacji

  • E-marketing spółki

  • Udział w konferencjach i eventach branżowych w Polsce i za granicą

  • Odpowiedzialność za proces badania satysfakcji Klienta

Nasze wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży i promocji projektów technicznych lub wdrożeń IT, dla obiektów przemysłowych lub energetyki

  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie

  • dobrze rozwinięte umiejętności miękkie niezbędne w sprzedaży, w tym umiejętność prowadzenia negocjacji i rozmów handlowych

  • doświadczenie w przygotowywaniu planów marketingowych, badań i analiz rynkowych

  • doświadczenie w promocji produktów w Internecie

  • doświadczenie w charakterze wsparcia handlowego dla inżynierów przygotowujących oferty

  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowanie Inżynier Elektryk

Mile widziane

  • doświadczenie w projektowaniu instalacji elektrycznych

  • doświadczenie z pracy w projektach międzynarodowych i poza granicami polski

  • ukończone kursy lub szkolenia ze sprzedaży lub marketingu, w tym w Internecie

  • znajomość platformy SalesForce

To oferujemy

  • praca w prestiżowym biurze, zlokalizowanym w kompleksie biurowym Bonarka4Biznes, w Krakowie

  • atrakcyjny system wynagrodzeń uwzględniający czytelny system premiowy

  • praca przy sprzedaży projektów w kraju i zagranicą z zastosowaniem najnowocześniejszych technologii i narzędzi, w tym SalesForce Sales Cloud

  • interesująca praca pełna wyzwań w rozwijającej się firmie zatrudniającej młodych międzynarodowych ekspertów

  • zdobycie cennego doświadczenia przy sprzedaży projektów dla obiektów przemysłowych w Polsce i za granicą

  • liczne możliwości rozwoju zawodowego: kursy, szkolenia, warsztaty techniczne i prezentacje techniczne; targi i konferencje; dostęp do literatury fachowej, prasy, opracowań naukowych i technicznych itp. dostępnych w firmie

  • nowoczesne i ergonomiczne eko-biuro

  • samochód służbowy

  • dodatek stażowy

  • dodatek za posiadanie uprawnień

  • przyjazna atmosfera

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie wypoczynku

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • współfinansowanie okularów korekcyjnych

  • dofinansowanie Multisport

  • parking rowerowy i prysznic

  • siłownia obok biura

  • premie, dodatki

Etapy rekrutacji
1

Selekcja przesłanych aplikacji

2

Kontakt telefoniczny

3

I rozmowa rekrutacyjna

4

II rozmowa rekrutacyjna - z przyszłym przełożonym

5

Oferta pracy

6

Zatrudnienie

Jesteśmy zespołem doświadczonych ekspertów dostarczających specjalistyczne projekty inżynierskie dla przemysłu i energetyki przy zastosowaniu najnowszych technologii. Prowadzimy działalność na skalę światową i współpracujemy z największymi firmami na rynku.

Oznacza to, że masz szansę pracować na najbardziej prestiżowych budowach, poznać najlepsze międzynarodowe praktyki i standardy, a także, co ważne – ludzi za nimi stojących. Razem z nami współpracujesz z najlepszymi i masz dostęp do najnowocześniejszych technologii.

Pracując dla Enetecs, odgrywasz swoją rolę w przejściu na ekonomię zrównoważonego rozwoju, (ang. circular economy), ponieważ świadczymy usługi dla obiektów takich jak spalarnie kogeneracyjne, modernizujemy istniejące zakłady i optymalizujemy ich pracę, czyniąc ten świat lepszym miejscem.

Przewiń do profilu firmy

Poszukujemy : Menażer ds. sprzedaży

Jako Menadżer ds. sprzedaży będziesz prowadził działalność sprzedażową i marketingową naszego biura inżynieryjnego.