Logo Pracuj.pl

Menadżer ds. sprzedaży

Biurkom-Flampol Sp. z o.o.O firmie

  • Mielec
    Mielec, podkarpackie
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Koordynowanie pracy działu sprzedaży na podległym terenie
  • Prowadzenie rekrutacji
  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Utrzymywanie współpracy z klientami
  • Raportowanie efektów swojej pracy
  • Realizowanie założonych planów sprzedażowych
  • Monitorowanie rynku
  • Reprezentowanie firmy na rynku i dbanie o odpowiednią ekspozycje produktów

Nasze wymagania

  • Preferowana własna działalność gospodarcza
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym m.in. 2-letnie
  • Znajomość lokalnego rynku
  • Prawo jazdy kat. B
  • Książeczka zdrowia (sanitarno-epidemiologiczna)
  • Umiejętności nawiązywania kontaktów, dyspozycyjność
  • Zaświadczenie o niekaralności

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie na które składa się pensja podstawowa + prowizja procentowa od sprzedaży + premia
  • Wiodącą pozycje rynkową
  • Wymagane narzędzia: służbowe auto dostawcze + tablet + laptop
  • Program wdrożeniowy do pracy
  • Szkolenia handlowe
  • Możliwość wprowadzania nowej marki na rynek

Biurkom-Flampol Sp. z o.o.

Przedsiębiorstwo Biurkom – Flampol Sp. Z o.o istnieje od 1992 roku. W 2016 roku stworzyliśmy markę ,,OryginalnySok’’ i przez ten krótki okres osiągnęliśmy pozycję jednego z liderów branży soków NFC w Polsce. Nasze produkty charakteryzują się najwyższą jakością oraz w 100% czystym i naturalnym składem co wpisuje się w obecny trend zdrowego odżywiania. Dzięki szerokiemu portfolio nasze soki trafiają zarówno do sklepów spożywczych, restauracji, hoteli, piekarni ale również szkół, ośrodków sportowych czy siłowni. Odpowiadając na zapotrzebowanie rynku na naturalne i oryginalne produkty zdecydowaliśmy się stworzyć druga markę ,,OryginalnaSpiżarnia’’ i poszerzyć swoją ofertę o m.in. miody czy dżemy umożliwiając sprzedaż produktów dwóch marek w tych samych punktach.

Menadżer ds. sprzedaży, Mielec