Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Menadżer ds. Sprzedaży

JERP GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

JERP GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

51

Opalenica

Twój zakres obowiązków

  • sporządzanie raportów, zestawień i analiz

  • ustalanie planu sprzedaży

  • odpowiedzialność za rozwój sprzedaży produktów marki

  • pozyskiwanie nowych Klientów oraz utrzymywanie dobrych relacji z aktualnymi Kontrahentami.

  • tworzenie ofert sprzedażowych

  • nadzór nad sprzedażą

  • nawiązywanie kontaktów z potencjalnymi klientami marki

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • dobra znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office)

  • umiejętność kierowania zespołem podległych pracowników

  • posiadanie wiedzy z zakresu marketingu i sprzedaży (mile widziane)

  • doświadczenie w budowaniu relacji z klientami

  • samodzielność

  • komunikatywność

  • zaangażowanie w powierzone obowiązki

To oferujemy

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia (stałe wynagrodzenie + premia za realizację planów sprzedażowych)

  • pracę w młodej, prężnie rozwijającej się firmie nastawionej na rozwój

  • pakiet programów socjalnych (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe)

  • podwyżki stażowe

SteaMaster to profesjonalna marka prasowaczy parowych. Zajmujemy się sprzedażą prasowaczy parowych od 2009 roku. W tym czasie zdobyliśmy szerokie grono odbiorców detalicznych i hurtowych. Współpracujemy ze znanymi markami odzieżowymi, projektantami i salonami mody.

Przewiń do profilu firmy