Ta oferta pracy jest nieaktualna od 295 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Menadżer ds. Sprzedaży Produktów On-Line

  • Warszawa, mazowieckie
  • Kierownik
  • 07.02.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

Międzynarodowe Wydawnictwo, wydawca wiodących tytułów branżowych „Wiadomości Handlowe” i "Wiadomości Kosmetyczne", serwisów internetowych, oraz organizator konferencji B2B,  w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Opis stanowiska:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów,
  • Opracowanie indywidualnych ofert w oparciu o oczekiwania Klienta,
  • Realizacji planów sprzedaży w zakresie produktów wizerunkowych i reklamowych,
  • Współpraca z agencjami reklamowymi oraz domami mediowymi,
  • Aktywny udział w wydarzeniach branżowych, targach, kongresach, konferencjach,
  • Efektywna komunikacja z innymi działami w celu zapewnienia realizacji świadczeń opisanych w ofercie,
  • Bieżąca obsługa klientów poprzez kontakt osobisty, telefoniczny i mailowy,
  • Nadzorowanie procesu realizacji świadczeń zawartych w ofercie,
  • Przygotowywanie zleceń oraz umów handlowych,
  • Wspólne kreowanie oferty handlowej oraz rozwój projektów on-line,
  • Raportowanie aktywności handlowej, aktualizacja kontaktów w CRM.

Wymagania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w aktywnej sprzedaży,
  • Doświadczenie w bezpośredniej pracy z Klientem,
  • Preferowani kandydaci z doświadczeniem w realizacji całościowego procesu sprzedaży (nawiązanie kontaktu z klientem, przygotowanie oferty, udział w spotkaniu z osobami decyzyjnymi po stronie Klienta),
  • Znajomość technik sprzedaży (mile widziana),
  • Umiejętność i doświadczenie w prowadzeniu prezentacji,
  • Umiejętność budowania relacji,
  • Bardzo dobra organizacja pracy,
  • Bardzo dobra znajomość Microsoft Office,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • Aktywne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Pracę w dużej, stabilnej firmie, ze znanymi i cenionymi na rynku produktami,
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • stabilne wynagrodzenie składające się z wynagrodzenia zasadniczego plus prowizji uzależnionej od osiąganych wyników,
  • Narzędzia niezbędne do pracy (komputer, telefon),
  • Samodzielne stanowisko,
  • Aktywną bazę klientów.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Na tym etapie rekrutacji pracodawca chce pozostać anonimowy. Dowiedz się więcej

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się