Oferta pracy

Menadżer ds. sprzedaży usług rentalu i pralnictwa

Impel Rental Sp. z. o.o.

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów biznesowych

  • Sprzedaż usług z obszaru rentalu odzieży roboczej oraz prania bielizny płaskiej do różnych segmentów rynku

  • Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami

  • Opracowanie dedykowanej oferty, kalkulacji kosztowej usługi oraz umowy handlowej

  • Prezentacja oferty oraz wynikających z niej korzyści dla klienta

  • Współpraca z innymi działami (m.in. działem operacyjnym, technologicznym)

  • Realizacja indywidualnego planu sprzedażowego

  • Obsługa systemu SAP CRM w zakresie rejestracji działań i umów handlowych

Nasze wymagania

  • Min 3 lata doświadczenia w sprzedaży B2B

  • Doświadczenie w sprzedaży usług rentalu i pralnictwa - będzie dodatkowym atutem

  • Znajomość lokalnego rynku przedsiębiorstw

  • Umiejętność badania potrzeb klienta

  • Samodzielność i kreatywność, własna inicjatywa w poszukiwaniu nowych możliwości sprzedaży u aktualnych i potencjalnych klientów,

  • Orientacja na wynik

  • Otwartość na rozwój własnych umiejętności i kompetencji

To oferujemy

  • Narzędzia pracy (samochód służbowy z możliwością użytku prywatnego, laptop, telefon)

  • Stałe wynagrodzenie oraz system premiowy uzależniony od uzyskanych wyników

  • Możliwość współpracy i pozyskania klientów z różnych branż

  • Szkolenia w zakresie sprzedawanych usług (produktowe, rozwojowe)

  • Duża samodzielność działania

  • Współpraca z najlepszymi ekspertami w branży

  • Wsparcie działu technologicznego w procesie wyceny usług i działu prawnego przy ustalaniu treści umów handlowych

  • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach struktur handlowych IMPEL

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • inicjatywy dobroczynne

  • baza szkoleń na platformie e-learningowej

  • system premiowy, powiązany z wynikami sprzedaży

  • mobilno-biurowy system pracy

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia prywatnego

Impel Rental Sp. z o.o., spółka będąca częścią ogólnopolskiej Grupy Impel, zajmująca się wynajmem, serwisem i praniem odzieży roboczej, aktualnie poszukuje osoby na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy