Oferta pracy

Menadżer ds. Sprzedaży

PKO UbezpieczeniaO firmie

Rekrutacja zdalna

PKO Ubezpieczenia

Chłodna 52

Warszawa

PKO Ubezpieczenia poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

Podstawowe zadania

  • odpowiedzialność za wdrażanie nowych inicjatyw sprzedażowych dotyczących produktów powiązanych z produktami bankowymi lub ubezpieczeń samodzielnych (właścicielstwo biznesowe)
  • współpraca z biurami biznesowymi PKO Banku Polskiego
  • monitoring osiąganych wyników sprzedaży przez dystrybutora/agenta
  • współudział w tworzeniu strategii produktowo-sprzedażowej, późniejsze jej wdrożenie
  • współpraca z innymi departamentami Spółki oraz ze spółkami z grupy kapitałowej PKO Banku Polskiego w zakresie sprzedaży ubezpieczeń

Wymagane kwalifikacje:

  • doświadczenie w zakresie zarządzania projektami i umiejętność prowadzenia spotkań i negocjacji
  • doświadczenie w zakresie wdrażania lub sprzedaży ubezpieczeń, budowania relacji i współpracy z podmiotami wewnętrznymi i zewnętrznymi
  • umiejętność przygotowywania planów sprzedaży oraz monitoringu osiąganych wyników
  • bardzo dobra znajomość rynku ubezpieczeń
  • znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
  • prawo jazdy kat. B

Wybranym osobom oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pakiet benefitów (opieka medyczna, system kafeteryjny, ubezpieczenie na życie, Pracowniczy Program Emerytalny),
  • preferencyjne warunki na wybrane produkty i usługi Grupy Kapitałowej PKO Banku Polskiego SA,
  • pracę w siedzibie spółki w centrum Warszawy

Zgłoszenia (CV) prosimy kierować za pomocą przycisku

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy