Ta oferta pracy jest nieaktualna od 71 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Menadżer ds. Sprzedaży

  • Warszawa, mazowieckie
  • Kierownik
  • 08.08.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    W związku z otwarciem oficjalnego przedstawicielstwa w Polsce.

    Firma Izofast Ukraina - lider branży w 2016 roku w Ukrainie. Producent materiałów hydroizolacyjnych ТМ Izofast i Bitugum. Zapraszamy do udziału w konkursie na stanowisko:
    Miejsce pracy: Warszawa

    Obowiązki:

    • Odpowiedzialność za rozwój i zarządzanie jednostką organizacyjną na rynku polskim;
    • Tworzenie i wdrażanie odpowiednich strategii handlowych i marketingowych;
    • Ścisła współpraca z centralą firmy (sprzedaż, finanse, HR, logistyka);
    • Zarządzanie personelem: rekrutacja, szkolenie, ocena i motywowanie pracowników;
    • Nawiązanie długotrwałych relacji z najważniejszymi liderami branży;
    • Monitorowanie i analiza trendów rynkowych;
    • Optymalizacja procesów i wzrost efektywności finansowej firmy.
    • Aktywna sprzedaż materiałów TM Izofast i Bitugum;
    • Wyszukiwanie nowych potencjalnych klientów.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe;
    • Znajomość języka angielskiego;
    • Doświadczenie w negocjacjach i sprzedaży;
    • Silna orientacja na rezultat;
    • Dążenie do celu, komunikatywność.

    Kandydatom oferujemy:

    • Interesująca praca w środowisku międzynarodowym;
    • Atrakcyjne wynagrodzenie oparte na umowie o pracę (stała stawka + prowizja od otrzymanych zysków);
    • Praca w dynamicznym i ciekawym zespole;
    • Niezbędne narzędzia pracy;
    • Oficjalne zatrudnienie.

    Zapraszamy Kandydatki i Kandydatów do przesyłania dokumentów aplikacyjnych (CV ze zdjęciem).

    Więcej na naszej stronie http://izofast.ua/
    Dane kontaktowe: 050-428-20-12 (viber) - Natalia