Oferta pracy

Menadżer ds. Systemów Sklepowych

ALDI Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

ALDI Sp. z o.o.

Murckowska 16

Katowice

Odpowiedzialny i świadomy pracodawca, bogata historia tworzona nieprzerwanie od 1914 roku, zgrany zespół i nieustanna chęć rozwoju. To właśnie my – ALDI, twórca formatu dyskontu, który w Polsce posiada 146 sklepów i ciągle otwiera nowe!

W związku z dynamicznym rozwojem Działu Organizacji Sprzedaży poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko:Menadżer ds. systemów sklepowych.

Twoje zadania

  • Optymalizowanie procesów sprzedażowych oraz wzrostu produktywności pracy w sklepach, poprzez wykorzystanie odpowiednio dopasowanych systemów, aplikacji i urządzeń.
  • Tworzenie i wdrażanie materiałów szkoleniowych oraz standardów pracy w zakresie wykorzystania systemów sklepowych i elektronicznych, w tym mobilnych narzędzi pracy.
  • Opracowywanie specyfikacji dla aktualizacji obecnie wykorzystywanych oraz tworzenia i konfigurowania przyszłych systemów i aplikacji sklepowych.
  • Wsparcie procesu otwierania nowych sklepów w zakresie wyboru, zakupu oraz uruchomienia systemów sklepowych i elektronicznych narzędzi pracy, w ścisłej współpracy z Działem IT.
  • Współpraca z dostawcami usług, sprzętu i oprogramowania stosowanego w sklepach.

Nasze oczekiwania

  • Wykształcenie wyższe.
  • Doświadczenie i wiedza w zakresie procesu wyboru i testowania systemów informatycznych oraz elektronicznych, w tym mobilnych narzędzi pracy.
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów w obszarze optymalizacji procesów sprzedażowych poprzez zastosowanie dopasowanych systemów informatycznych oraz elektronicznych narzędzi pracy.
  • Umiejętność odczytywania i rozumienia potrzeb biznesowych użytkowników systemów, aplikacji i urządzeń oraz zdolność do wykorzystania tej wiedzy w procesie wyboru i konfiguracji.
  • Praktyczna umiejętność tworzenia specyfikacji dla systemów i aplikacji wykorzystywanych w środowisku pracy.
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie B2.
  • Znajomość pakietu MS Office.
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Umowa o pracę w stabilnej firmie z ponad 100-letnią tradycją.
  • Pracę w Centrali firmy w Katowicach przy projektach na skalę krajową i międzynarodową.
  • Spotkania integracyjne.
  • Możliwości rozwoju zawodowego i wdrażania swoich pomysłów.
  • Wspierający i pozytywnie nastawiony zespół.
  • Pogłębione szkolenie wprowadzające w różnych działach naszej firmy.

  • Prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Ubezpieczenie na życie
  • Zajęcia językowe
  • Pakiet sportowy
  • Telefon służbowy
  • Zadaniowy czas pracy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając
w przycisk poniżej.

Etapy rekrutacji

  • Rozmowa rekrutacyjna etap I
  • Rozmowa rekrutacyjna etap II
  • Decyzja o zatrudnieniu

O firmie

ALDI jest jedną z wiodących firm w handlu detalicznym w Europie i na świecie reprezentowaną w Polsce przez grupę ALDI Nord. W całym kraju posiadamy już 146 sklepów.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy