Oferta pracy

Menadżer ds. Usług Ochrony - Koordynator ds. ochrony

LESPIN sp. z o.o.O firmie

LESPIN sp. z o.o.

Okrężna 19b

Leszno

LESPIN Sp. z o.o. to marka z niemal 70-letnią tradycją w zakresie świadczenia usług ochrony mienia i osób, głównego - obok utrzymania czystości - segmentu usług spółki.
W związku z rozwojem Spółki i wdrożeniem nowej usługi w zakresie monitoringu wizyjnego poszukujemy osoby na stanowisko:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Planowanie i kontrolowanie pracy podległych pracowników ochrony;
  • Nadzór techniczny oraz zapewnienie sprawnego funkcjonowania usług ochrony;
  • Odpowiedzialność za magazyn broni;
  • Konwojowanie wartości pieniężnych;
  • Prowadzenie rekrutacji na stanowiska pracowników usług ochrony;
  • Pozyskiwanie nowych klientów oraz odpowiedzialność za utrzymywanie relacji z klientami;

OCZEKIWANIA:

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne;
  • Licencja kwalifikowanego pracownika ochrony fizycznej;
  • Pozwolenie na broń;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Min. 5 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • Umiejętności dobrej organizacji pracy;

OFERUJEMY:

  • Stabilne warunki zatrudnienia;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Ubezpieczenie grupowe;

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk – Aplikuj.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane aplikacje.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy