Oferta pracy

Menadżer ds. Wsparcia Pracowników Sprzedaży

ALDI Sp. z o.o.O firmie

ALDI Sp. z o.o.

Murckowska 16

Katowice

Odpowiedzialny i świadomy pracodawca, bogata historia tworzona nieprzerwanie od 1914 roku, zgrany zespół i nieustanna chęć rozwoju. To właśnie my – ALDI, twórca formatu dyskontu, który w Polsce posiada ponad 160 sklepów i ciągle otwiera nowe!

Jeżeli chcesz być częścią naszego zespołu i wspólnie z Działem Koordynacji Sprzedaży rozwijać ALDI w Polsce – aplikuj na stanowisko: Menadżer ds. Wsparcia Pracowników Sprzedaży.

TWOJE ZADANIA

  • Prowadzenie projektów, testów oraz wdrożeń innowacji w zakresie przekazywania wiedzy i rozwoju umiejętności pracowników Działu Sprzedaży.
  • Zapewnienie dostępności oraz wysokiej jakości materiałów szkoleniowych i informacyjnych w zakresie procesów sprzedaży.
  • Inicjowanie i koordynowanie programów motywacyjnych, wspierających pozytywny rozwój wskaźników sprzedażowych.
  • Podejmowanie działań zmierzających do ograniczenia poziomu fluktuacji w sklepach.
  • Weryfikacja i odbiór jakościowy materiałów szkoleniowych i informacyjnych skierowanych do pracowników Działu Sprzedaży.
  • Współpraca z Obszarem HR w zakresie rozwoju i motywacji pracowników.

NASZE OCZEKIWANIA

  • Wykształcenie wyższe.
  • Doświadczenie i wiedza w zakresie tworzenia oraz standaryzacji materiałów szkoleniowych.
  • Doświadczenie w koordynacji programów i konkursów motywacyjnych dla pracowników.
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów, testów i działań optymalizacyjnych dotyczących metod i narzędzi wspierających proces przekazywania wiedzy oraz rozwoju umiejętności.
  • Umiejętność weryfikacji oraz samodzielnego przygotowywania złożonych tekstów (instrukcji, wytycznych, materiałów szkoleniowych i informacyjnych).
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie B2.
  • Dobra znajomość pakietu MS Office.
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Umowa o pracę w stabilnej firmie z ponad 100-letnią tradycją.
  • Miejsce pracy: Katowice.
  • Praca przy projektach na skalę krajową i międzynarodową.
  • Możliwości rozwoju zawodowego i wdrażania swoich pomysłów.
  • Zadaniowy czas pracy.
  • Spotkania Integracyjne

  • Prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Ubezpieczenie na życie
  • Pakiet sportowy
  • Zajęcia językowe
  • Telefon służbowy
  • Laptop
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając
w przycisk poniżej.

Etapy rekrutacji

  • Rozmowa rekrutacyjna etap I
  • Rozmowa rekrutacyjna etap II
  • Decyzja o zatrudnieniu

O firmie

ALDI to ponad 100 lat tradycji i doświadczenia. W grupie ALDI Nord, obecnej w 9 krajach, zatrudnionych jest ok. 60 000 pracowników. Naszym głównym celem jest dbanie o to, aby nasi klienci mogli zrobić kompleksowe zakupy złożone z produktów najwyższej jakości w dobrej cenie. Proste zasady i niezawodność to to, co określa nas w podejściu do klienta oraz pracowników. Rozwijaj z nami ALDI w Polsce!

Ogłoszenie archiwalne