Ta oferta pracy jest nieaktualna od 306 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Menadżer ds. Wsparcia Procesów Biznesowych

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 21.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Novum Finance to spółka należąca do Grupy Kapitałowej KRUK, która jest liderem branży zarządzania wierzytelnościami w Polsce. Novum Finance specjalizuje się w udzielaniu pożyczek gotówkowych nie tylko byłym klientom KRUK S.A., którzy terminowo wywiązali się ze swoich zobowiązań, ale również klientom z otwartego rynku finansowego.

    W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku:

    Młodszy Menadżer ds. Wsparcia Procesów Biznesowych /
    Miejsce pracy: Wrocław
    Nr ref.: MWPB/11/17

    Zadania:
    • Kreowanie polityki antyfraudowej oraz zasad udzielania pożyczek konsumenckich
    • Tworzenie procedur iinstrukcji związanych z właściwym funkcjonowaniem spółki oraz kontrola ich wykonania
    • Współpraca z właściwymi jednostkami Grupy Kapitałowej KRUK przy realizacji nadzoru korporacyjnego nad spółką
    • Monitorowanie zamian w prawie dotyczących sektora instytucji pożyczkowych oraz ich implementowanie do istniejących produktów i procesów
    • Kontrola ryzyk operacyjnych oraz prawidłowego działania procesów operacyjnych
    • Realizacja założeń budżetowych oraz kontrola kosztów w związku z prowadzonymi procesami
    • Tworzenie map i mierników procesów
    • Prowadzenie i udział w projektach ogólnofirmowych oraz międzynarodowych
    • Raportowanie wyników i kontrola działań
    Oczekujemy:
    • Wykształcenia wyższego (najlepiej prawniczego lub ekonomicznego)
    • Dobrej znajomości produktów finansowych w szczególności pożyczek (mile widziane doświadczenie w sprzedaży usług finansowych)
    • Kreatywności i innowacyjności
    • Dobrej organizacji pracy własnej i dokładności w działaniu
    • Komunikatywności i otwartości na zmiany
    • Umiejętności szybkiego uczenia się
    • Bardzo dobrej znajomości programów MS Word, MS Excel, MS PowerPoint
    • Umiejętności pracy w zespole
    • Umiejętności wyciągania wniosków i analitycznego myślenia
    • Prawa jazdy kat. B
    • Dobrej znajomości języka angielskiego (minimum poziom B1)
    Oferujemy:
    • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w młodym i dynamicznie rozwijającym się zespole
    • Możliwość poznania i pracy zgodnej z filozofią Lean Management
    • Stabilne warunki zatrudnienia na umowę o pracę w firmie będącej liderem na rynku
    • Możliwość rozwoju kariery w środowisku międzynarodowym
    • Pakiet świadczeń socjalnych
    • Dofinansowanie nauki języka angielskiego
    • Rozwój zawodowy w oparciu o ścieżkę kariery oraz liczne szkolenia

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą przycisku Aplikuj

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883).

    Jednocześnie informujemy iż oferty bez w/w oświadczenia nie będą rozpatrywane. Zapewniamy kandydatom całkowitą dyskrecję. Informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.