Menadżer ds. Wsparcia Procesów Biznesowych

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 2017-11-21
  • Ważna jeszcze 4 dni (do 2017-12-21)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Novum Finance to spółka należąca do Grupy Kapitałowej KRUK, która jest liderem branży zarządzania wierzytelnościami w Polsce. Novum Finance specjalizuje się w udzielaniu pożyczek gotówkowych nie tylko byłym klientom KRUK S.A., którzy terminowo wywiązali się ze swoich zobowiązań, ale również klientom z otwartego rynku finansowego.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku:

Młodszy Menadżer ds. Wsparcia Procesów Biznesowych /
Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref.: MWPB/11/17

Zadania:
  • Kreowanie polityki antyfraudowej oraz zasad udzielania pożyczek konsumenckich
  • Tworzenie procedur iinstrukcji związanych z właściwym funkcjonowaniem spółki oraz kontrola ich wykonania
  • Współpraca z właściwymi jednostkami Grupy Kapitałowej KRUK przy realizacji nadzoru korporacyjnego nad spółką
  • Monitorowanie zamian w prawie dotyczących sektora instytucji pożyczkowych oraz ich implementowanie do istniejących produktów i procesów
  • Kontrola ryzyk operacyjnych oraz prawidłowego działania procesów operacyjnych
  • Realizacja założeń budżetowych oraz kontrola kosztów w związku z prowadzonymi procesami
  • Tworzenie map i mierników procesów
  • Prowadzenie i udział w projektach ogólnofirmowych oraz międzynarodowych
  • Raportowanie wyników i kontrola działań
Oczekujemy:
  • Wykształcenia wyższego (najlepiej prawniczego lub ekonomicznego)
  • Dobrej znajomości produktów finansowych w szczególności pożyczek (mile widziane doświadczenie w sprzedaży usług finansowych)
  • Kreatywności i innowacyjności
  • Dobrej organizacji pracy własnej i dokładności w działaniu
  • Komunikatywności i otwartości na zmiany
  • Umiejętności szybkiego uczenia się
  • Bardzo dobrej znajomości programów MS Word, MS Excel, MS PowerPoint
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Umiejętności wyciągania wniosków i analitycznego myślenia
  • Prawa jazdy kat. B
  • Dobrej znajomości języka angielskiego (minimum poziom B1)
Oferujemy:
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w młodym i dynamicznie rozwijającym się zespole
  • Możliwość poznania i pracy zgodnej z filozofią Lean Management
  • Stabilne warunki zatrudnienia na umowę o pracę w firmie będącej liderem na rynku
  • Możliwość rozwoju kariery w środowisku międzynarodowym
  • Pakiet świadczeń socjalnych
  • Dofinansowanie nauki języka angielskiego
  • Rozwój zawodowy w oparciu o ścieżkę kariery oraz liczne szkolenia

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą przycisku Aplikuj

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883).

Jednocześnie informujemy iż oferty bez w/w oświadczenia nie będą rozpatrywane. Zapewniamy kandydatom całkowitą dyskrecję. Informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się