Menadżer ds. Współpracy z Bankami Komercyjnymi

  • Kraków, małopolskie
  • Kierownik
  • 16.11.2018
  • Ważna jeszcze 4 dni (do 16.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Concordia Ubezpieczenia, jedno z najszybciej rozwijających się towarzystw
    ubezpieczeniowych, solidny pracodawca i ubezpieczyciel.

     Obecnie poszukuje kandydata do pracy na stanowisko:
    Miejsce pracy: Kraków

    Główne zadania:

    • Realizacja planów sprzedażowych
    • Wsparcie okołosprzedażowe Pracowników BGŻ BNP PARIBAS S.A z terenu województw:
      • podkarpackiego
      • świętokrzyskiego
      • małopolskiego
      • części Lubelskiego
    • Analiza wyników sprzedażowych przyporządkowanych placówek BGZ BNP PARIBAS S.A. oraz realizacja działań mających na celu rozwój sprzedaży
    • Spotkania zarządcze z regionalną kadrą menadżerską BGŻ BNP PARIBAS S.A. (na wszystkich poziomach zarządczych)
    • Prezentacja oferty Concordii w ramach narad regionalnych
    • Prowadzenie szkoleń stacjonarnych dla Pracowników BGŻ BNP PARIBAS S.A.
    • Prowadzenie szkoleń stanowiskowych dla Pracowników BGŻ BNP PARIBAS S.A.
    • Udział w spotkaniach z Kluczowymi Klientami BGŻ BNP PARIBAS S.A.
    • Diagnozowanie potrzeb szkoleniowych podległej sieci sprzedaży, współtworzenie/tworzenie materiałów szkoleniowych

    Oczekujemy:

    • znajomości rynku ubezpieczeń
    • wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych i komunikacyjnych
    • dużej samodzielności i odpowiedzialności
    • prawa jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę
    • Samochód służbowy do wyłącznego użytku
    • Samodzielna możliwość kształtowania czasu pracy
    • Zatrudnienie w firmie posiadającej 20-letnie doświadczenie na rynku ubezpieczeniowym
    • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
    • Bogaty pakiet socjalny, w postaci m.in. Lux Med.-u, karty OK System, dofinansowania do wypoczynku

    Klikając w przycisk „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez Administratora Danych Osobowych – Concordia Polska TUW, z siedzibą przy ul. Małachowskiego 10, 61-129 Poznań Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.