Oferta pracy

Menadżer ds. Współpracy z Bankami Spółdzielczymi

Generali

  • pomorskie

    pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój sprzedaży ubezpieczeń majątkowych i ubezpieczeń na życie w podległych bankach

  • Analiza wyników sprzedażowych podległej sieci sprzedaży

  • Spotkania zarządcze z kadrą menadżerską w bankach (zarządy banków spółdzielczych)

  • Diagnozowanie potrzeb szkoleniowych oraz prowadzenie szkoleń dla pracowników banków

  • Inicjowanie i wdrażanie działań aktywizujących sprzedaż ubezpieczeń w bankach

  • Współtworzenie/tworzenie materiałów szkoleniowych

  • Współpraca z Biurami Ubezpieczeń i Biurami Sprzedaży Centrali

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży produktów ubezpieczeniowych lub bankowych – min. 1 rok

  • Wykształcenie min. średnie (preferowane wyższe – ubezpieczenia lub bankowość)

  • Prawo jazdy kat. B (gotowość do częstych wyjazdów służbowych)

  • Dobra znajomość pakietu MS Office

  • Umiejętność budowania relacji interpersonalnych i biznesowych

  • Inicjatywa i orientacja na realizację celów sprzedażowych

  • Pozytywne nastawienie i zaangażowanie

  • Odpowiedzialność i samodzielność

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • wsparcie terapeutyczne