Oferta pracy

Menadżer ds. Wynagrodzeń i Benefitów

Nowa Era sp. z o.o.O firmie

Nowa Era sp. z o.o.

aleje Jerozolimskie 146D

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie zespołem kadrowo – płacowym,

  • Utrzymanie sprawnie funkcjonujących procesów i systemów wynagrodzeń,

  • Zarządzanie budżetem oraz nadzór nad polityką wynagrodzeń,

  • Analiza wynagrodzeń w oparciu o dane wewnętrzne i rynkowe, dbanie o ich spójność, tworzenie raportów i rekomendacji,

  • Dokonywanie przeglądu wynagrodzeń oraz procesu naliczania wynagrodzeń dodatkowych w firmie,

  • Zarządzanie systemami/narzędziami usprawniającymi obsługę kadrowo – płacową oraz proponowanie usprawnień,

  • Przygotowywanie propozycji budżetu wynagrodzeń oraz poziomu zatrudnienia do strategii na poszczególne lata,

  • Wspieranie liderów biznesowych w obszarze wynagrodzeń i benefitów.

Nasze wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,

  • Wykształcenie wyższe – preferowane kierunki: Ekonomia, Finanse, Zarządzanie, HR,

  • Znajomość procesów i systemów kadrowo – płacowych (znajomość programu TETA będzie dodatkowym atutem),

  • Doświadczenie w controllingu wynagrodzeń i/lub płacach,

  • Wiedzę z obszaru wynagrodzeń i benefitów pozwalającą na samodzielne tworzenie rozwiązań wspomagających rozwój procesów,

  • Znajomość rynku wynagrodzeń i doświadczenie w analizie raportów płacowych,

  • Gruntownej wiedzy związanej ze znajomością prawa pracy, przepisów dotyczących ubezpieczeń społecznych oraz naliczania płac zgodnie z przepisami prawa podatkowego,

  • Dobrą znajomość języka angielskiego – poziom B2,

  • Zaawansowanej znajomości MS Excel,

  • Doświadczenie w integracji zespołów/procesów kadrowo-płacowych jest mile widziane.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Bogaty pakiet pracowniczy – karta Multisport, ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do wypoczynku, dostęp do platformy e-learningowej,

  • Możliwość rozwoju swoich kompetencji w największym wydawnictwie edukacyjnym,

  • Przyjazną i nieformalną atmosferę pracy

  • Nowoczesne biuro w dogodnej lokalizacji – Al. Jerozolimskie 146D (obecnie pracujemy zdalnie).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • inicjatywy dobroczynne

  • dostęp do platformy e-learningowej

Nowa Era to lider na rynku rozwiązań edukacyjnych oraz firma będąca częścią międzynarodowej organizacji obecnej w ponad 10 krajach Europy.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy